Rondo już bez objazdów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 24 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Rondo już bez objazdów
Data dodania: 2018-02-05 09:06:59
Rondo już bez objazdów
Rondo już bez objazdów Rondo już bez objazdów
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Rondo na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja w Bełchatowie jest w całości otwarte.

W grudniu kierowcy mogli już przejechać przez rondo, ale tylko ulicą Staszica. Teraz kierowcy mogą już korzystać z wjazdu w ulicę 1 Maja. To koniec pierwszego etapu inwestycji.
. W 2018 roku zostanie wybudowany odcinek przy markecie budowlanym. 

To było jedno z bardziej niebezpiecznych skrzyżowań w mieście. W tym roku ma rozpocząć się budowa kolejnego ronda w miejscu skrzyżowania ulic Wojska Polskiego, Armii Krajowej i al. Wyszyńskiego.  To skrzyżowanie również można zaliczyć do najbardziej niebezpiecznych w Bełchatowie. Każdego roku dochodzi w tym miejscu do kilku wypadków i kilkunastu kolizji.

Przetarg na budowę ronda na Wojska Polskiego zostanie ogłoszony w pierwszym kwartale 2018 roku

belchatow.pl / ES
Tagi: rondo, Staszica, skrzyżowanie, przebudowa
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Rondo otwarte, chodniki nie skończone, a uskoki na rondzie w najbliższym czasie doprowadzą do konieczności remontu i ponownego zamknięcia ronda. Brawo!
    Autor:ktoś Data: 2018-02-05 10:22:27
go to top