Zakupy i fitness w Bawełniance? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 16 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Zakupy i fitness w Bawełniance?
Data dodania: 2018-02-03 14:56:42
Zakupy i fitness w Bawełniance?
Źródło zdjęcia: AD Info Media Bai
Galeria Bawełnianka już kilka lat stoi pusta. Inwestor już jest. Czy galeria, a wraz z nią kino i centrum fitness ruszy?

Inwestor na przejęcie Bawełnianki jest, pieniądze również. Przyszłości galerii zależy jednak od ustaleń między spółką chętną, by obiekt przejąć i bankiem, który teraz jest właścicielem wierzytelności Spółki Bawełnianka. Inwestor ma nadzieję, że rozmowy przyniosą efekt i szybko uda się sfinalizować transakcję.
.

Po podpisaniu porozumienie kolejnym ruchem miałoby być uruchomienie procedury tzw. upadłości dedykowanej. Proces upadłościowy zająłby kilka miesięcy, jednak inwestor miałby wówczas zielone światło na prace remontowe.

W Bawełniance ma powstać galeria. W galerii miałoby się znaleźć kino z pięcioma salami. Na piętrze ma powstać również centrum fitness. Parter to przestrzeń handlowa z częścią gastronomiczną Bawełnianki.

Obiekt jest nieogrzewany, dach przecieka, nie wiadomo w jakim stanie są instalacje. Jak informuje przedstawiciel inwestora Marcin Rzepecki, czas działa na niekorzyść inwestycji. Inwestor nie będzie czekał w nieskończoność, a nowa galeria mogłaby przynieść korzyści dla miasta.

ES
Źródło:naszemiasto
Tagi: Bawełnianka, galeria, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Najlepiej zrobić remont ale zburzyć i postawić nową bo ja np. mieszkam obok Bawełnianki a do Olimpi nie chce mi się iść na drugą stronę miasta. Pozdrawiam i mam nadzieje że Bawełnianka będzie działać
  Autor:Ziemniorowski Data: 2018-10-20 21:40:13
 • do 'halo':gościu czemu kogoś publicznie obrażasz, tak tylko cha....my sie zachowują, za robote sie weź -pewnie sam masz sporo za uszami.
  Autor:nie obrażaj Data: 2018-02-06 22:07:06
 • lolo a ch/uj cie to obchodzi gosciu za robote sie wez to tez bd mial
  Autor:halo Data: 2018-02-06 13:49:09
 • Ten pan wszedzie inwestuje, a skąd ten pan ma na to tyle pieniedzy. wyjechał za granicę, zapracował, wziął kredyt?
  Autor:lolo Data: 2018-02-06 00:19:15
 • Zburzyć to dziadostwo postawić ludzi a bloki !
  Autor:zlodzieje Data: 2018-02-05 21:09:06
 • więcej kin
  Autor:bileter Data: 2018-02-03 21:02:18
go to top