Lider rankingu najlepiej blokujących zawodników trafi do PGE Skry? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Lider rankingu najlepiej blokujących zawodników trafi do PGE Skry?
Data dodania: 2018-02-02 13:18:07
Lider rankingu najlepiej blokujących zawodników trafi do PGE Skry?
Źródło zdjęcia: Facebook PGE SKRA Bełchatów
Jakub Kochanowski oznajmia, że chciałby spróbować czegoś innego, powalczyć o wyższe cele i sprawdzić się, czy potrafi grać pod dużą presją Lider rankingu najlepiej blokujących zawodników PlusLigi, określony mianem „cudownego dziecka polskiej siatkówki” będzie po zakończeniu sezonu szukał nowych wyzwań.

Środkowy AZS Olsztyn twierdzi, że nie ma zamiaru wybierać za granicę. – W przyszłym sezonie chciałbym znaleźć się w klubie, który już przed sezonem stawia sobie za cel zdobycie wszystkich trofeów, które są do zdobycia i mam nadzieję, że do takiego trafię – zaznacza Kochanowski.

O najlepszego siatkarza mistrzostw świata rywalizują dwa kluby ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE Skra Bełchatów. Bełchatowianie szukają środkowego wysokiej klasy, ponieważ do Włoch niemal na pewno odejdzie Srećko Lisinac. W Kędzierzynie-Koźlu pracuje z kolei doskonale znający Kochanowskiego Andrea Gardini.
. Kto, jak kto, ale najlepszy swojego czasu środkowy świata potrafi ocenić potencjał zawodnika na tej pozycji. Włoch nigdy zresztą nie ukrywał, że chętnie pracowałby jeszcze w przyszłości ze swoim byłym podopiecznym z Olsztyna. – Mogę powiedzieć tylko tyle, że jak każdy klub chcielibyśmy mieć Kochanowskiego w kadrze – mówi nam prezes ZAKS-y Sebastian Świderski.

Nieoficjalnie udało nam się jednak ustalić, że reprezentantowi Polski bliżej jest do Bełchatowa. I to w PGE Skrze wyląduje najprawdopodobniej w przyszłym sezonie. – Na razie nie podjąłem jeszcze decyzji i nie wiem, kiedy ją podejmę. Myślę, że w trakcie sezonu nie będziemy o tym rozmawiać – kończy Kochanowski.

Kibice PGE SKRY Bełchatów będą mogli zobaczyć Jakuba w pojedynku 20. kolejki meczu PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Indykpolem AZS-em Olsztyn. Spotkanie odbędzie się w hali Energia 9 lutego o godz. 18:00.STREFA SIATKÓWKI/PRZEGLĄD SPORTOWY/AG
Tagi: Jakub_Kochanowski, AZS_Olsztyn, PGE_Skra_Bełchatów,
go to top