Wybuch w domu na Leśnej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 24 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Wybuch w domu na Leśnej
Data dodania: 2018-01-31 10:23:54
Wybuch w domu na Leśnej
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Groźny pożar domu. W budynku doszło do wybuchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15 w domu na ulicy Leśnej w Bełchatowie. Lokatorka domu wrzuciła do wolnostojącego piecyka butelkę z benzyną.
. Doszło do natychmiastowej eksplozji, dom zaczął płonąć.

Strażacy ugasili pożar. Dom należy do PGM-u. Zespół Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych ma określić stan budynku po tym wydarzeniu.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. W domu mieszkała kobieta z dwójką synów. Na razie nie wiadomo, czy lokatorzy będą mogli wrócić do tego domu. Noc spędzili w Grocholicach u prywatnej osoby. Prawdopodobnie przydzielony zostanie im lokal zastępczy.

ES
Tagi: Pożar, Leśna , Bełchatów, wybuch domu
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • A z jakiej racji ta rodzina ma ewentualnie dostać lokal zastępczy??? Żeby kobieta zniszczyła kolejny budynek? Może taka rodzina powinna coś wynająć, jakby zaczęła ponosić realne koszty utrzymania, to bardziej szanowałaby takie mieszkanie? Już nie mówiąc o tym, że powinna chyba odpowiadać za zniszczenie budynku, a nie dostawać mieszkanie w kolejnym? A tak to PGM zacznie ściągać od mieszkańców jeszcze większe dopłaty za rzekome niedopłaty wody i finansową odpowiedzialność poniosą Bogu ducha winni mieszkańcy wszystkich bloków PGM.
    Autor:ktoś Data: 2018-01-31 13:12:54
go to top