Trener siatkówki gwałcił dziecko! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 23 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Trener siatkówki gwałcił dziecko!
Data dodania: 2018-01-29 12:36:26
Trener siatkówki gwałcił dziecko!
Źródło zdjęcia: PIXABAY
Trener z Białegostoku został aresztowany.

Mieszkańcy województwa podlaskiego są w szoku. Powszechnie znany, szanowany, utytułowany i nagradzany trener siatkówki dziewcząt trafił do aresztu.

Prowadzone przez niego drużyny dziewczęce osiągały sukcesy w zawodach ogólnopolskich, a sam szkoleniowiec był nagrodzony za swoje osiągnięcia przez prezydenta miasta.

Zatrzymanie trenera zszokowało miejscową opinię publiczną. Szanowanemu człowiekowi zarzuca się czyny, za które grozi 15 lat pozbawienia wolności. W ostatnim czasie Brunon B.
. pracował w szkole podstawowej nr 12. Do czasu wyjaśnienia sprawy został zawieszony w obowiązkach nauczyciela.

- Ze względu na dobro osoby pokrzywdzonej nie mogę zdradzić szczegółów - dodaje pani prokurator. Wiadomo jednak, że sprawa ujrzała światło dzienne co najmniej po czterech latach. Jak udało nam nieoficjalnie dowiedzieć, rzekomo krzywdzona przez trenera dziewczyna ma dziś 19 lat. Pochodzi z ubogiej rodziny spod Białegostoku. Brunon B. przygarnął ją do swojego mieszkania, przez kilka lat opiekował się nią i ją wychowywał. Lubiany przez młodzież, cieszył się uznaniem w środowisku trenerskim, a prowadzone przez niego dziewczęce drużyny siatkarskie osiągały sukcesy na szczeblu krajowym. Za swoją pracę został też nagrodzony przez prezydenta Białegostoku. Teraz grozi mu od trzech do nawet 15 lat za kratami.

Anna Satuła, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Białymstoku: - Brunon B. pracował w naszej szkole ponad siedem lat. Nigdy nie było wobec niego żadnych skarg, ani ze strony uczennic, ani rodziców. Do czasu wyjaśnienia sprawy zawiesiłam go w obowiązkach nauczyciela.

SPORTOWEFAKTY/AG
Tagi: siatkówka, Białystok, gwałt, dziecko,
go to top