Sąsiedzi nie pozwalają na parking w mieście - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Sąsiedzi nie pozwalają na parking w mieście
Data dodania: 2018-01-19 15:19:28
Sąsiedzi nie pozwalają na parking w mieście
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Budowa miejskiego parkingu miała rozpocząć się w ubiegłym roku. Sąsiedzi działki nie pozwalają na parking.

Parking miejski ma powstać przy budynku Urzędu Miasta na około 130 samochodów osobowych. Plac przy bibliotece miał stać się planem długo wyczekiwanej inwestycji.
. Ostatnio został wyburzony budynek miejski dawnej Straży Miejskiej ze względu na zły stan, a zarazem na powiększenie działki Urzędu Miasta pod inwestycję parkingu. Przewidziana budowa parkingu miejskiego może się przedłużyć ze względu na współwłaścicielkę posesji, która graniczy z urzędem. Prace przy budowie parkingu nie objęły by działki tej osoby, lecz zgodnie z procedurami administracyjnymi właściciel nie wyraża zgody na rozpoczęcie robót.

" - Jest to nieruchomość mająca wielu właścicieli, którzy chyba nie do końca mogą się ze sobą porozumieć, a jedna z pań sukcesywnie blokuje nam możliwość działania od wielu miesięcy pisząc odwołania
- podkreśla Ireneusz Owczarek, wiceprezydent Bełchatowa. - Procedura jest już jednak na ukończeniu i wkrótce powinna się uprawomocnić - dodaje".

Ze względu na odwołania i skargi sąsiadki działki urzędu miasta budowa przeciąga się z dnia na dzień. Grunty miasto pozyskało od gminy Bełchatów. Gdy właściciele sąsiedniej działki dowiedzieli się o inwestycji budowy parkingu, zaoferowali sprzedaż urzędowi działki wraz z domem mieszkalnym. Urząd oferty nie przyjął, bo nie ma takiej potrzeby.

Dzienniklodzki / JK
Tagi: Parking, Bełchatów, budowa
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Chcieli sie nachapać. A tu nie wyszło. To dowale bełchatowskiej społeczności ile sił mi starczy.
    Autor:bonzorek Data: 2018-01-19 16:17:21
  • Można przecież wywłaszczyć właściciela w razie wyzszej potrzeby, a taka istnieje bo nie ma gdzie parkowac na mieście jak sie chce iśc do UM Poza tym ludzie to debile Niby nie chca parkingu ale póxniej beda z niego korzystali Jakas qrwa paranoja .
    Autor:Tymo Data: 2018-01-19 15:34:59
go to top