Chciał zgwałcić swoją babcię - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Chciał zgwałcić swoją babcię
Data dodania: 2018-01-19 10:28:30
Chciał zgwałcić swoją  babcię
Źródło zdjęcia: facebook.com/ plotek.pl/
29-letni bohater „Chłopaków do wzięcia” po alkoholu był nieobliczalny…

Jak podaje "Gazeta Krakowska", usłyszał za to prawomocny wyrok 3 lat więzienia, poza tym musi zapłacić 5 tysięcy zł zadośćuczynienia za krzywdę. Sąd Okręgowy w Tarnowie zakazał mu również zbliżania się do babci na odległość 30 metrów przez 10 lat.

Do próby gwałtu doszło w jednej z podtarnowskich miejscowości w listopadzie ub. roku. Mężczyzna tamtego dnia pracował z kolegą i razem wypili litr wódki. Po pracy poszedł do domu babci. W pewnej chwili wnuk wszczął awanturę i usiłował babcię wykorzystać seksualnie.
. Kobiecie udało się obronić mimo wyraźnej przewagi fizycznej napastnika - czytamy w "Gazecie Krakowskiej".

29-latek miał bić kobietę, uderzać jej głową o ścianę, podduszać i siłą zdjąć ubranie. 79-latce udało się uciec do sąsiadów. Ci wezwali policję. Kobieta przez długi czas nie mogła dojść do siebie.

Nie krył swoich zamiarów o podłożu seksualnym. Kobieta zaproponowała, że da mu pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej, ale wnuk odmówił i dalej dążył do zbliżenia - podaje "Gazeta Krakowska".

Biegli nie stwierdzili u niego zaburzeń seksualnych. Jednak wykryli, że po alkoholu staje się nieobliczalny.

Wykryli, że ma nieprawidłową osobowość i zauważyli, że po alkoholu nie kontroluje swoich zachowań. Miał kiedyś dziewczynę, którą poznał w telewizyjnym programie „Chłopaki do wzięcia”, ale ten związek się rozpadł - dowiadujemy się z dalszej części artykułu.


Źródło informacji: plotek.pl/A.W.
Tagi: Chłopaki do wzięcia, wnuk, babcia, sąd
go to top