Przepraszam, za co tu biją? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 23 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Przepraszam, za co tu biją?
Data dodania: 2018-01-18 12:23:12
Przepraszam, za co tu biją?
Źródło zdjęcia: facebook.com/ polsatnews.pl/
Okoliczności zdarzenia ustala stołeczna policja.

„Pobicie Krzysztofa Pieczyńskiego to skandal. Musimy z takimi zachowaniami walczyć. Jutro poproszę o nadzór MS na tą sprawą" - napisał wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki na Twitterze. Dodał, że "nie przesądza jaki był przebieg zdarzenia". "Chciałbym jednak, aby przedstawiona przez aktora wersja nie okazała się prawdą. Warszawa musi być miastem bezpiecznym" - napisał Jaki.
. Pieczyński twierdzi, że został pobity w środę w centrum Warszawy. Aktor zrelacjonował zdarzenie w Polsat News. Jak mówił, napastnik go kopał i uderzył pięścią w twarz; aktor się bronił. – „Usłyszałem od niego, że w innych krajach, takich jak ja się likwiduje. Zapytałem - za co mnie tak nienawidzisz? Bo masz czerwoną kurtkę, bo masz 70 lat, a ubierasz się jak 14-latek” – powiedział Pieczyński. Według aktora - jak podaje portal stacji - atak to konsekwencja nietolerancji panującej w Polsce, która jest "wpisana w religię chrześcijańską".

Po całym zajściu obaj zgłosili się na policję, gdzie złożyli zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej.

Krzysztof Pieczyński to aktor teatralny i filmowy, jest znany ze swoich krytycznych wypowiedzi na temat kościoła katolickiego. W sobotę o godz. 20:00 będzie gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści" w Polsat News.

Źródło informacji: polsatnews.pl/A.W.
Tagi: Pieczyński, pobicie, policja, Warszawa
go to top