Wschodnia obwodnica Bełchatowa coraz bliżej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 13 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Wschodnia obwodnica Bełchatowa coraz bliżej
Data dodania: 2018-01-11 12:08:28
Wschodnia obwodnica Bełchatowa coraz bliżej
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Trwa wykup gruntów pod wschodnią obwodnicę Bełchatowa. Z obwodnicy kierowcy będą mogli skorzystać w 2023 roku.

Miasto Bełchatów w tym roku na wykup gruntów pod budowę wschodniej obwodnicy miasto przeznaczy 1 mln 300 tys. złotych. Dotychczas wykupionych zostało 80 procent gruntów.
.

Wschodnia obwodnica Bełchatowa powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 484 i liczyć będzie 8,120 kilometra, ma ona m.in. przejąć ruch samochodów jadących z Łodzi w stronę Kamieńska.

Budowa wschodniej obwodnicy Bełchatowa rozpocznie się w 2021 roku od strony południowej – ronda na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej z Radomszczańską w Grocholicach. Kolejny etap prac rozpocznie się w 2022 roku, od ronda na przecięciu z ulicą Czyżewskiego. Dalej obwodnica pobiegnie do węzła w Dobrzelowie, gdzie połączy się z obwodnicą północną.

Licząca ponad osiem kilometrów wschodnia obwodnica Bełchatowa ma być gotowa w 2023 roku. Połączona z otwartą niedawno obwodnicą północną zdecydowanie poprawi sytuację na drogach w centrum miasta.

Belchatow.pl / ES
Tagi: Wschodnia obwodnica, Bełchatów, budowa
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obowdnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje ****://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przełużona do Tomaszowa Mazowieckiego.
    Autor:Wolak Data: 2018-10-27 21:18:57
  • Czy ktoś zastanowił się dlaczego tak drogo kosztował remont po byłej "gazowni"
    Autor:czy ktoś? Data: 2018-01-11 16:33:12
  • Blisko coraz bliżej, to bardzo modne ostatnio.
    Autor:cuma Data: 2018-01-11 13:31:22
go to top