Pożar na Piaskowej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 13 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Pożar na Piaskowej
Data dodania: 2018-01-08 08:46:43
Pożar na Piaskowej
Źródło zdjęcia: INFO MEDIA AD
Do pożaru doszło w 7 stycznia po północy na ulice Piaskowej w Bełchatowie.. Spaleniu uległ budynek magazynowy oraz część budynku mieszkalnego.
.


-Na skutek nieszczelności komina doszło do pożaru budynku magazynowego i budynku mieszkalnego. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy ustalili, że pali się budynek magazynowy. W środku znajdowały się materiały blacharskie. Ogień zajął również elewację i ściany przyległego budynku mieszkalnego. - mówi Wojciech Maciejewski, rzecznik PSP w Bełchatowie.

Podczas akcji ratowniczej jeden ze strażaków uległ drobnemu wypadkowi. Mieszkańcy budynku ewakuowali się przed przyjazdem strażaków.

ES
Tagi: Pożar, Piaskowa, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top