Wystawa fotograficzna Alicji Przydrygi - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 13 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Wystawa fotograficzna Alicji Przydrygi
Data dodania: 2017-12-27 10:12:33
Wystawa fotograficzna Alicji Przydrygi
Wystawa fotograficzna Alicji Przydrygi Wystawa fotograficzna Alicji Przydrygi
Źródło zdjęcia: MCK Bełchatów
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Alicji Przydrygi. Wystawę będzie można oglądać od 4 do 31 stycznia, w Galerii MCK.


Kto powiedział, że aby robić dobre zdjęcia potrzebny jest najwyższej jakości sprzęt i zapierająca dech w piersiach scenografia? Czasami wystarczy telefon, piękny przedmiot i pomysł na ciekawy kadr! A jeśli dodamy do tego niezwykłą wrażliwość oraz artystyczne zacięcie fotografa, to o efekt końcowy martwić się nie trzeba.
.
Tak będzie w przypadku nowej wystawy fotograficznej w MCK, na którą złożą się zdjęcia wykonane przez panią Alicję Przydrygę – na co dzień instruktor w pracowni ceramicznej i witrażowej w MCK / Oddział Grocholice.
Wystawę będzie można oglądać do 31 stycznia.

Alicja Przydryga
W kręgu jej zainteresowań znajduje się rzeźba, ceramika artystyczna oraz użytkowa, witraż, artystyczne zbabienie mebli, biżuteria autorska oraz – od niedawna – fotografia. Większość prezentowanych na wystawie prac to zdjęcia stworzonej przez Nią ceramiki oraz projekty powstałe na potrzeby pracowni ceramicznej. Do tej pory zdjęcia można było oglądać na Instagramie pani Alicji.


MCK Bełchatów / MG
Tagi: Alicja Przydryga, ceramika, wystawa, fotografia, MCK Bełchatów
go to top