Zagłosuj na świątecznie rozświetlony Bełchatów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 13 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Zagłosuj na świątecznie rozświetlony Bełchatów
Data dodania: 2017-12-21 12:38:54
Zagłosuj na świątecznie rozświetlony Bełchatów
Zagłosuj na świątecznie rozświetlony Bełchatów Zagłosuj na świątecznie rozświetlony Bełchatów Zagłosuj na świątecznie rozświetlony Bełchatów Zagłosuj na świątecznie rozświetlony Bełchatów
Świąteczna iluminacja cieszy bełchatowian od kilkunastu dni, budując magiczną atmosferę świąt. Teraz można na nią głosować w plebiscycie „Świetlna stolica Polski”. Nagrody, które zdobędzie zwycięskie miasto, przekazane zostaną na cel charytatywny.

Ośmiometrowa choinka, oświetlona 750 gwiazdkami, świąteczne kule z czerwonymi i srebrnymi bombkami, srebrzyste drzewa i pięknie oświetlony budynek urzędu miasta. Tak prezentuje się świąteczny Bełchatów w ogólnopolskim plebiscycie.
. Konkurs ma wyłonić najpiękniej oświetlone miasta, ale jest jednocześnie szansą na pomoc dla potrzebujących. Atrakcyjne nagrody, które można wygrać, zostaną przekazane na cel charytatywny.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego oraz ogólnopolskiego. Szesnastu laureatów wojewódzkich otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, a na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają energooszczędne urządzenia AGD o wartości 40 tys. zł.

W województwie łódzkim o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta starają się oprócz Bełchatowa również Łódź, Aleksandrów Łódzki, Piotrków Trybunalski, Rzgów, Drzewica i Wieluń. Co zrobić, aby zagłosować? Należy wejść na stronę konkursową: http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/odzkie/belchatow. Głosy można oddawać raz na dobę.

Ogólnopolska akcja „Świeć się z Energą” organizowana jest już po raz dziewiąty. Głosowanie na etapie wojewódzkim potrwa do 2 stycznia 2018 r.

Miasto Bełchatów / ES
Tagi: rozświetlony Bełchatów, głosowanie
go to top