Krwawy dramat na Czyżewskiego - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Krwawy dramat na Czyżewskiego
Data dodania: 2017-12-12 09:45:55
Krwawy dramat na Czyżewskiego
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Tragedia rodzinna na Czyżewskiego w Bełchatowie. Znaleziono porąbane siekierą zwłoki mężczyzny oraz powieszoną kobietę.

Zwłoki dwóch osób znaleziono w nocy z 9 na 10 grudnia. Prawdopodobnie kobieta zamordowała męża, następnie popełniła samobójstwo.
.

„Członek rodziny jednej z ofiar przybył na miejsce zdarzenia i ujawnił zwłoki. Powiadomił policję. Podczas penetracji terenu ujawniono drugie zwłoki. W tym momencie przyjęto za najbardziej prawdopodobną wersję: zabójstwo mężczyzny przez kobietę i akt samobójczy kobiety, sprawcy zabójstwa. Zarządzono sekcję zwłok obu ofiar tych zdarzeń.” - mówi Witold Błaszczyk z Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie.

ES
Tagi: morderstwo, samobójstwo, Bełchatów, Czyżewskiego
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • a c*****j was to interesi czy konkubent czy mikołaj - stała się tragedia i trzeba rodzinie współczuć
  Autor:won Data: 2017-12-13 14:43:41
 • Do "kłamstwa": a kto to był, bo na Bełchatównaszemiasto.pl napisano, że to konkubent i się ktoś oburzył, że to nieprawda. To w końcu konkubent czy mąż czy może kompletnie obca osoba?
  Autor:pytanie Data: 2017-12-13 08:05:36
 • Gratuluję dziennikarzom rzetelności w przekazywaniu informacji. Jak zwykle same kłamstwa! Ludzie, Nie było tam porąbanego ciała! I nie był to Jej mąż! Nie wypisujcie bzdur tylko po to aby zrobić z tej tragedii sensacji!!!
  Autor:kłamstwa Data: 2017-12-12 22:59:56
 • Jutrzenki a nie Czyżewskiego
  Autor:Miki Data: 2017-12-12 21:20:42
go to top