Już jutro! Przyjdź i poczuj magię świąt! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 21 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Już jutro! Przyjdź i poczuj magię świąt!
Data dodania: 2017-12-08 09:16:49
Już jutro! Przyjdź i poczuj magię świąt!
Już jutro! Przyjdź i poczuj magię świąt! Już jutro! Przyjdź i poczuj magię świąt!
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Już jutro na Placu Narutowicza będzie można poczuć magię świąt. Na Jarmarku świątecznym nie zabraknie rozmaitych atrakcji na czele z wizytą Świętego Mikołaja.

Doroczny Jarmark Świąteczny  zagości na placu Narutowicza 9 i 10 grudnia. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę potrwa on w godzinach 10:00-18:00.
.

Na mieszkańców będzie czekać ponad sześćdziesięciu wystawców.  Przysmaki, rarytasy,  ozdoby świąteczne, stroiki, bożonarodzeniowe pocztówki, upominki – to przybliży bełchatowian do Świąt Bożego Naridzenia.

W sobotę 9 grudnia będzie można również posłuchać świątecznych piosenek.  Na placu wystąpią stypendyści Prezydenta Miasta Bełchatowa, zaproszeni goście oraz zespół Duo Espresso.

Plac Narutowicza odwiedzi sam św. Mikołaj, który rozda najmłodszym słodkie upominki. Bełchatowskie nadleśnictwo podaruje zaś mieszkańcom choinki. 

Belchatow.pl / ES
Tagi: jarmark świąteczny, Bełchatów, Plac Narutowicza
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Jak to handel w Niedziele? - jak można zmuszać ludzi do handlu w niedzielę jeszcze na dworze przy niesprzyjającej pogodzie? To tylko taka mała dygresja do wprowadzanej nowej ustawy o zakazie handlu w niedzielę, którą teoretycznie władze naszego miasta popierają (z uwagi na ich przynależność polityczną) a są organizatorami jarmarku - czyli przykład równych i równiejszych jedni mogą handlować inni już nie.
    Autor:Robert Data: 2017-12-08 09:38:21
go to top