19-letni wychowanek wraca na S3! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
19-letni wychowanek wraca na S3!
Data dodania: 2017-12-07 09:38:14
19-letni wychowanek wraca na S3!
Źródło zdjęcia: facebook.com/gksbelchatow1977/
Niespełna tydzień temu informowaliśmy o możliwych ruchach transferowych w szeregach GKS.

Póki co nieoficjalne doniesienia sprawdzają się. Klub zrezygnował z usług Michała Bierzało, który był wypożyczony do GKS-u ze Stali Mielec, a z kolei z półrocznego wypożyczenia nieco wcześniej wraca Damian Michalski, który jesień spędził w Polkowicach.

Bardzo się cieszę z powrotu do Bełchatowa. Wiążę z tym klubem duże nadzieje. Czuję, że przez ostatnie poł roku zrobiłem progres, teraz wracam, będę walczył i zostawiał serce na boisku dla drużyny, której jestem wychowankiem. Wierzę, że to kolejny krok w przód - zaznacza stoper GKS.
.

19-letni stoper w Polkowicach rozegrał 16 spotkań z czego 14 w pełnym wymiarze. Michalski grał na tyle dobrze, że jego osobą zaczął się interesować ekstraklasowicz, ale wychowanek GKS-u zdecydował się wrócić tu, gdzie jego miejsce i spróbować swoich sił w szeregach "Brunatnych" na poziomie II ligi. Warto zaznaczyć, że obrońca GKS posiada bardzo dobre warunki fizyczne, które na jego pozycji są bardzo ważnym aspektem. Czego można doszukiwać się w tym powrocie? Damian Michalski został wypożyczony przed sezonem do drużyny III ligi, ponieważ u trenera Pawalaka nie miał on zbyt dużych szans na granie. - Zostawiam to za sobą i skupiam się na przyszłości - podkreśla Michalski. Czy jego powrót to też znak, że przy Sportowej 3 dojdzie do zmiany szkoleniowca?

Z GKS-u odchodzi natomiast Michał Bierzało, który otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Dobrze zbudowany stoper rozegrał w koszulce GKS-u 14 spotkań z czego 11 w pełnym wymiarze. 22-latek zdobył dwie bramki, otrzymał jesienią aż 8 żółtych kartek i 2 kartoniki koloru czerwonego. Z wychowankiem Wisły Kraków wiązano spore nadzieje kiedy przyszedł do GKS-u, ale boisko szybko wszystko zweryfikowało i Bierzało po niespełna półrocznej wizycie w Bełchatowie żegna się z klubem.

Nieoficjalnie doszukuje się drugiego dna jeśli chodzi o informacje, że ze swoich klubów odeszli Tomasz Wróbel, Krystian Pieczara czy Filip Modelski, ale póki co są to jedynie pewnego rodzaju pojedyncze opinie i podejrzenia. Być może klub zaskoczy kibiców na święta i ktoś z w/w graczy będzie świątecznym prezentem?

Z pewnością wiele osób zapyta także co z bramkarzami, bo oni również mają za sobą nie do końca udaną rundę. Paweł Lenarcik jak i wypożyczony z Arki Gdynia - Arkadiusz Moczadło mieli swoje lepsze jak i słabsze spotkania. Wiele głosów dopytuje się o Daniela Niźnika, który przebywa na wypożyczeniu w Finishparkiecie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, ale jego powrót na Sportową 3 mimo bardzo dobrej dyspozycji w rozgrywkach III ligi jest mało prawdopodobny.

belsport.pl/AG
Tagi: GKS, Damian, Michalski, transfer, Michał, Bierzało
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top