Pracownicy blokowali drogę do kopalni i elektrowni - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 21 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Pracownicy blokowali drogę do kopalni i elektrowni
Data dodania: 2017-12-06 09:42:42
Pracownicy blokowali drogę do kopalni i elektrowni
Źródło zdjęcia: wikipedia
Dziś odbył się pierwszy dzień strajku spółek Elbest i Elbest Security. Kilkudziesięciu pracowników blokowało drogę dojazdową do bełchatowskiej kopalni i elektrowni.

Między godziną 6, a 8 kilkudziesięciu pracowników spółek Elbest i Elbest Security protestowało.
. Blokowali oni drogę, przechodzili po pasach dla pieszych, co jakiś czas przepuszczali samochody.  Protestujący mieli ze sobą transparenty z napisami m.in.: "zarząd baluje, ochrona głoduje", "najpierw ludzie, potem zyski". 

Protestujący domagają się podwyżek oraz podniesienia płacy podstawowej.

Kolejne demonstracje zaplanowane są na czwartek i piątek w tych samych godzinach.

ES
Tagi: blokowali drogę, Bełchatów, elbest, protest
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • I przez tak idiotyczne zorganizowany protest ludzie pracujący w firmach, które z elbestem nie mają nic wspólnego spóźniali się do pracy. Teraz to im się należy publiczny lincz nie podwyżki. Z takimi protestami to pod budynki zarządu, nie główną drogę dojazdową. Rozumiem że ceny rosną a płace stoją w miejscu, ale to nie znaczy, że można innym robić problemy.\r\n
    Autor:Spóźniony Data: 2017-12-06 11:21:39
go to top