Straż Miejska pomoże w uruchomieniu pojazdu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Straż Miejska pomoże w uruchomieniu pojazdu
Data dodania: 2017-12-05 07:56:31
Straż Miejska pomoże w uruchomieniu pojazdu
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Zima nadeszła. Wraz z nią rozpoczęły się problemy z uruchamianiem samochodów. Straż Miejska w Bełchatowie oferuje swoją pomoc.
.


„Okres zimowy, to czas, kiedy mogą pojawić się problemy z uruchomieniem samochodu.   Straż Miejska w Bełchatowie podejmuje w tym zakresie niestandardowe zadanie niosąc konkretną pomoc i wsparcie mieszkańcom. Na wyposażeniu Straży są profesjonalne startery, które bardzo dobrze sprawdzają przy uruchamianiu w trudnych warunkach atmosferycznych.

W razie potrzeby możecie liczyć na naszą pomoc, dzwoniąc pod nr telefonu 986 – czynny całodobowo.” - informuje Straż Miejska w Bełchatowie.

sm.belchatow.pl / ES
Tagi: straż miejska, Bełchatów, uruchomienie pojazdów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Z jednej strony fajnie, ale z drugiej - oczekuję od Straży Miejskiej czegoś więcej. Pomagają tylko w przypadkach potrzeby uruchomienia samochodu, ale jak się dzwoni w naprawdę ważnej sprawie to zawsze odsyłają do Policji... Więc sens ich istnienia jest mocno wątpliwy.
    Autor:ktoś Data: 2017-12-05 15:02:18
  • nie wiem czy dobry bo za moje i wszystkich pieniadze... od tego sa sklepy i serwisy a jesli straz miejska nie ma zajecia to trzeba ja zlikwidowac jak w innych gminach i miastach
    Autor:michal Data: 2017-12-05 11:50:04
  • Nareszcie , dobry pomysł ale czy okaże się skuteczny-zobaczymy.
    Autor:Beata Data: 2017-12-05 08:43:25
go to top