8 kolizji drogowych, w tym dwie z dziką zwierzyną - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
8 kolizji drogowych, w tym dwie z dziką zwierzyną
Data dodania: 2017-12-01 12:55:31
8 kolizji drogowych, w tym dwie z dziką zwierzyną
8 kolizji drogowych, w tym dwie z dziką zwierzyną 8 kolizji drogowych, w tym dwie z dziką zwierzyną
Źródło zdjęcia: sxc.hu/zdjęcia podglądowe / pixabay
8 kolizji drogowych, w tym dwie z dziką zwierzyną - oto bilans zdarzeń na drogach powiatu bełchatowskiego podczas pierwszego dnia ataku zimy.

Wczoraj, podczas pierwszych opadów śniegu, policjanci byli wzywani do 8 kolizji drogowych, w których na szczęście nikt nie ucierpiał.

Dwa zdarzenia były z udziałem dzikiej zwierzyny. 33-letni kierujący Renaultem, przejeżdżając przez miejscowość Głupice (gm.
. Drużbice) natknął się na watahę dzików. Stado uciekło, niestety kierowca nie wyhamował i uszkodził przód pojazdu.

Drugie zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Szczerców. 29-letni kierujący Oplem, jadąc przez miejscowość Kościuszki, spotkał na swojej drodze sarnę. Zwierzę padło na miejscu. Na szczęście kierujący nie odniósł żadnych obrażeń.

Kolizja ze zwierzęciem na drodze jest niebezpieczna zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Zwierzęta można napotkać często w miejscach najmniej spodziewanych. Policjanci apelują o ostrożność.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: kolizje drogowe, powiat bełchatowski, atak zimy
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Drogowcy byli podobno przyszykowani w nocy jeździłem to widziałem dwie od sniezarki z pługiem w górze i bez posypywania no dobra ale po jaką cholerę one jeździły jak na przejażdżki specjalnie za nimi jechałem
    Autor:Matt Data: 2017-12-01 13:32:08
go to top