Nowe ścieżki rowerowe - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
Nowe ścieżki rowerowe
Data dodania: 2017-11-29 10:57:49
Nowe ścieżki rowerowe
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Nowe ścieżki rowerowe w Bełchatowie na ulicach Słonecznej i Mazowieckiej. Ale to nie koniec. Trwa rozbudowa ciągu pieszo-rowerowego na Ludwikowie.

Można już korzystać z nowej ścieżki rowerowej na ulicy Słonecznej.
. Niebawem zostanie oddany do użytku również ciąg pieszo-rowerowy na ulicy Mazowieckiej. 

 W 2018 roku mają powstać kolejne ścieżki z przeznaczeniem dla ruchu rowerowego. Trwają bowiem prace na ulicy Konwaliowej, a ich częścią ma być wybudowanie ścieżku rowerowej w części ulicy Ludwikowskiej. Zakończenie tej inwestycji planowane jest na lipiec przyszłego roku. W podobnym terminie ma zostać ukończona budowa ciągu pieszo – rowerowego na odcinku od ul. Żabiej do Warszawskiej. W tym miejscu oprócz ścieżki dla rowerzystów, powstaną także chodniki i przejścia dla pieszych.

Bełchatowianie obecnie mają do użytku łącznie ponad  26 km dróg i ciągów pieszo - rowerowych, które połączone są z leśnymi ścieżkami rowerowymi.

Belchatow.pl / ES
Tagi: ścieżki rowerowe, Bełchatów, Słoneczna, Mazowiecka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top