Nowe ścieżki rowerowe - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Nowe ścieżki rowerowe
Data dodania: 2017-11-29 10:57:49
Nowe ścieżki rowerowe
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Nowe ścieżki rowerowe w Bełchatowie na ulicach Słonecznej i Mazowieckiej. Ale to nie koniec. Trwa rozbudowa ciągu pieszo-rowerowego na Ludwikowie.

Można już korzystać z nowej ścieżki rowerowej na ulicy Słonecznej.
. Niebawem zostanie oddany do użytku również ciąg pieszo-rowerowy na ulicy Mazowieckiej. 

 W 2018 roku mają powstać kolejne ścieżki z przeznaczeniem dla ruchu rowerowego. Trwają bowiem prace na ulicy Konwaliowej, a ich częścią ma być wybudowanie ścieżku rowerowej w części ulicy Ludwikowskiej. Zakończenie tej inwestycji planowane jest na lipiec przyszłego roku. W podobnym terminie ma zostać ukończona budowa ciągu pieszo – rowerowego na odcinku od ul. Żabiej do Warszawskiej. W tym miejscu oprócz ścieżki dla rowerzystów, powstaną także chodniki i przejścia dla pieszych.

Bełchatowianie obecnie mają do użytku łącznie ponad  26 km dróg i ciągów pieszo - rowerowych, które połączone są z leśnymi ścieżkami rowerowymi.

Belchatow.pl / ES
Tagi: ścieżki rowerowe, Bełchatów, Słoneczna, Mazowiecka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top