Szczury w blokach na Okrzei - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Szczury w blokach na Okrzei
Data dodania: 2017-11-23 13:32:08
Szczury w blokach na Okrzei
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Mieszkańcy osiedla Okrzei skarżą się na szczury. Gryzonie pojawiają się w piwnicach, na klatkach, pod blokiem, a nawet w mieszkaniach.

W ostatnim czasie do jednego z mieszkań na osiedlu Okrzei przedostał się kilkudziesięciocentymetrowy szczur. Mieszkanka sprawę zgłosiła do BSM. Okazało się, że to nie pierwsze zgłoszenie w sprawie szczurów na osiedlu Okrzei.
.

Gryzonie najczęściej pojawiają się na klatkach schodowych oraz w piwnicach. Rzadko przedostają się do mieszkań. Jednak problem pozostaje.

Według mieszkańców problem szczurów zwiększa się przez funkcjonujące zsypy na śmieci oraz wyrzucane przez balkon jedzenie.

Zsypy na śmieci mają być likwidowane w przyszłym roku. Jak poinformował prezes BSM jeden z lokalnych portali, gryzonie są systematycznie tępione. Działania te mają poprawić sytuację sanitarną w blokach.

Prezes BSM apeluje również do mieszkańców, aby wszystkie przypadki pojawienia się gryzoni zostały zgłaszane do administratora.

ES

źródło informacji: belchatow.naszemiasto
Tagi: szczury, Okrzei, bloki, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top