Szczury w blokach na Okrzei - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
Szczury w blokach na Okrzei
Data dodania: 2017-11-23 13:32:08
Szczury w blokach na Okrzei
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Mieszkańcy osiedla Okrzei skarżą się na szczury. Gryzonie pojawiają się w piwnicach, na klatkach, pod blokiem, a nawet w mieszkaniach.

W ostatnim czasie do jednego z mieszkań na osiedlu Okrzei przedostał się kilkudziesięciocentymetrowy szczur. Mieszkanka sprawę zgłosiła do BSM. Okazało się, że to nie pierwsze zgłoszenie w sprawie szczurów na osiedlu Okrzei.
.

Gryzonie najczęściej pojawiają się na klatkach schodowych oraz w piwnicach. Rzadko przedostają się do mieszkań. Jednak problem pozostaje.

Według mieszkańców problem szczurów zwiększa się przez funkcjonujące zsypy na śmieci oraz wyrzucane przez balkon jedzenie.

Zsypy na śmieci mają być likwidowane w przyszłym roku. Jak poinformował prezes BSM jeden z lokalnych portali, gryzonie są systematycznie tępione. Działania te mają poprawić sytuację sanitarną w blokach.

Prezes BSM apeluje również do mieszkańców, aby wszystkie przypadki pojawienia się gryzoni zostały zgłaszane do administratora.

ES

źródło informacji: belchatow.naszemiasto
Tagi: szczury, Okrzei, bloki, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top