Pożar domku letniskowego - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Środa, 21 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Pożar domku letniskowego
Data dodania: 2017-11-23 06:59:02
Pożar domku letniskowego
Pożar domku letniskowego Pożar domku letniskowego Pożar domku letniskowego
Źródło zdjęcia: Facebook/OSPDrużbice
Okres jesienno-zimowy to okres, kiedy uruchamiane są grzejniki elektryczne czy tzw. "słoneczka" czyli butle gazowe, które dają ciepło. Należy ostrożnie i rozważnie korzystać z tego typu ogrzewania.
.


W dniu wczorajszym kilka minut po godzinie 17:00 dyżurny PSK w Bełchatowie otrzymał zgłoszenie o pożarze domku letniskowego w miejscowości Zwierzyniec. Na miejsce zdarzenia wysłano cztery zastępy straży pożarnej. OSP Drużbice, OSP Wadlew dwoma zestawami gaśniczymi i PSP Bełchatów. Po dojechaniu strażaków na miejsce okazało się, że oprócz płonącego domku letniskowego pali się również altanka. Pożar w stadninie koni został ugaszony. Dokładna przyczyna pożaru na tę chwilę jest nieznana.

Facebook/OSPDrużbice / JK
Tagi: pozar, osp, belchatow, druzbic, wadlew
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Do Strażaka: Dziękuję za informację - właśnie tego brakowało (i nadal brakuje) w artykule. Brakuje informacji, że pożar wybuchł na terenie stadniny i płonęły budynki na terenie stadniny. Z tekstu to nie wynika, więc czytanie ze zrozumieniem nic nie daje, kiedy zwyczajnie brakuje informacji. Ty uzupełniłeś braki Redakcji :-).
    Autor:abc Data: 2017-11-24 07:25:12
  • Czytaj ze zrozumieniem. Domek letniskowy był zgłoszony a na miejscu okazało się że płonie jeszcze altana miejsce pożaru to stadnina koni . Strazak
    Autor:Doabc Data: 2017-11-23 08:09:41
  • Można prosić o jakieś sensowniejsze dobieranie słów - straż pożarna otrzymała sygnał o pożarze domku letniskowego, na miejscu okazało się, że płonie też altanka, a ugaszono pożar w stadninie koni??!! Czy w redakcji naprawdę nie ma nikogo, kto czuwałby nad prezentowanymi tekstami?
    Autor:abc Data: 2017-11-23 07:26:19
go to top