Uwaga na dziki! Cztery kolizje w powiecie bełchatowskim - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Uwaga na dziki! Cztery kolizje w powiecie bełchatowskim
Data dodania: 2017-11-14 13:13:02
Uwaga na dziki! Cztery kolizje w powiecie bełchatowskim
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Cztery kolizje w powiecie bełchatowskim z udziałem dzików. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nie ucierpiała żadna osoba.

Do wszystkich czterech kolizji doszło w miniony weekend na drogach powiatu bełchatowskiego.
. Dwa z nich miały miejsce na DW-485 na wysokości 16 km, na terenie Drużbic. Kolejna kolizja z dzikiem miała miejsce na DW-483 na terenie gminy Szczerców oraz DW-473 na terenie gminy Zelów. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nie ucierpiała żadna osoba.

Dziki najczęściej wybiegają na drogę wieczorem lub wczesnym rankiem w okresie jesienno-zimowym. Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach lasów, ale także łąk i pól. Aby zmniejszyć ryzyko zagrożenia, jadąc w pobliżu terenów leśnych, warto zwolnić i zachować większą czujność.


KPP Bełchatów / ES
Tagi: dziki, kolizje, Bełchatów, Zelów, Drużbice
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top