Nowe fakty w sprawie śmierci na Czaplinieckiej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Nowe fakty w sprawie śmierci na Czaplinieckiej
Data dodania: 2017-11-14 10:47:47
Nowe fakty w sprawie śmierci na Czaplinieckiej
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Wczoraj na ulicy Czaplinieckiej znaleziono zwłoki mężczyzny. Znamy nowe fakty dotyczące jego śmierci.

Do odkrycia doszło wczoraj około godziny 15 w Bełchatowie. 18-letni mieszkaniec gminy Szczerców szedł ulicą Czapliniecką i zauważył leżącego człowieka.
. Ponieważ mężczyzna nie dawał oznak życia chłopak powiadomił służby ratunkowe, w tym pogotowie i policję. Na miejsce przyjechała również rodzina zmarłego 54-latka.

Jak informuje Ewelina Maciejewska, rzecznik KPP Bełchatów: "Przybyły na miejsce lekarz z pogotowia stwierdził zgon, wykluczył udział osób trzecich." Prawdopodobnie przyczyną zgonu były problemy zdrowotne mężczyzny.

Decyzją prokuratora zwłoki 54-letniego mieszkańca Bełchatowa przekazano rodzinie.

Jak informowaliśmy wczoraj, według relacji świadków wiele przechodniów omijało leżącego mężczyznę. Być może wcześniejsza reakcja uratowałaby temu człowiekowi życie.

ES

Powiązany artykuł:
Śmierć na Czaplinieckiej
Data dodania: 2017-11-13 21:32:35
http://www.belchatow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=246317
.
.
Tagi: zgon, Czapliniecka, Bełchatów, śmierć
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • ...według relacji świadków wiele przechodniów omijało leżącego mężczyznę. Co to za świadkowie i czemu oni nie sprawdzili - to takie nasze - Oni to przechodzili i nie zwracali uwagi a ja to się aż przyglądałem temu.
    Autor:Robert Data: 2017-11-14 15:30:46
go to top