Zmiana organizacji ruchu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Zmiana organizacji ruchu
Data dodania: 2017-11-13 13:28:07
Zmiana organizacji ruchu
Źródło zdjęcia: mcs.belchatow.pl
Podczas „Piętnastki”, która odbędzie się 19 listopada będzie zmiana organizacji ruchu. Bełchatowska Piętnastka to już 21. edycja biegu ulicznego na terenie Bełchatowa. 

W niedziele wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach 10:00-15:00. W tym czasie można spodziewać się zmiany organizacji ruchu na kilkunastu ulicach miasta.

Dąbrowskiego (start/meta) w godzinach 11.00 – 14.45 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Okrzei do skrzyżowania z ul. 1-go Maja.

Na następujących ulicach w godzinach 12.00 – 14.30 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy:
Dąbrowskiego na odcinku od pl. Wolności do ul.
. 1-go Maja;
Kempfinówka na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Grota-Roweckiego;
Sienkiewicza na odcinku od ul. Słonecznej do ul. Kempfinówki;
Słoneczna na odcinku od ul. Kujawskiej do ul. Sienkiewicza;
Olsztyńska na odcinku od ul. Wschodniej do ul. Wielkopolskiej;
Okrzei na odcinku od ul. Dąbrowskiego do Staszica.
Całkowicie wyłączone z ruchu w godzinach 12.00 – 14.30 zostaną następujące ulice:
Dąbrowskiego na odcinku od ul. Okrzei do ul. 1-go Maja;
Wąska;
Zielona;
Harcerska;
Promienna;
Jasna.
Targowa
Kujawska

Na czas wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Olsztyńskiej wyznaczony zostanie objazd ulicami: Olsztyńska – Mazowiecka – Słoneczna – Sienkiewicza, w tym samym przypadku na ul. Sienkiewicza wyznaczony zostanie objazd ulicami: Sienkiewicza – Kempfinówka – Czyżewskiego – Wschodnia. Z kolei na ul. Staszica na odcinku od wjazdu na boiska treningowe GKS Bełchatów do ul. Promiennej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

W związku z zamknięciem ww. ulic oraz dróg nastąpią również utrudnienia na ulicach prostopadłych do wyżej wymienionych. Ruchem będą kierować osoby uprawnione. W związku z poruszaniem się po trasie zawodników, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów i wolontariuszy.

mcs.belchatow.pl / JK
Tagi: zmiany organizacji ruchu, bełchatowska piętnastka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top