Zmiana organizacji ruchu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 23 stycznia 2018
Wybierz miasto na mapie
Zmiana organizacji ruchu
Data dodania: 2017-11-13 13:28:07
Zmiana organizacji ruchu
Źródło zdjęcia: mcs.belchatow.pl
Podczas „Piętnastki”, która odbędzie się 19 listopada będzie zmiana organizacji ruchu. Bełchatowska Piętnastka to już 21. edycja biegu ulicznego na terenie Bełchatowa. 

W niedziele wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach 10:00-15:00. W tym czasie można spodziewać się zmiany organizacji ruchu na kilkunastu ulicach miasta.

Dąbrowskiego (start/meta) w godzinach 11.00 – 14.45 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Okrzei do skrzyżowania z ul. 1-go Maja.

Na następujących ulicach w godzinach 12.00 – 14.30 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy:
Dąbrowskiego na odcinku od pl. Wolności do ul.
. 1-go Maja;
Kempfinówka na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Grota-Roweckiego;
Sienkiewicza na odcinku od ul. Słonecznej do ul. Kempfinówki;
Słoneczna na odcinku od ul. Kujawskiej do ul. Sienkiewicza;
Olsztyńska na odcinku od ul. Wschodniej do ul. Wielkopolskiej;
Okrzei na odcinku od ul. Dąbrowskiego do Staszica.
Całkowicie wyłączone z ruchu w godzinach 12.00 – 14.30 zostaną następujące ulice:
Dąbrowskiego na odcinku od ul. Okrzei do ul. 1-go Maja;
Wąska;
Zielona;
Harcerska;
Promienna;
Jasna.
Targowa
Kujawska

Na czas wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Olsztyńskiej wyznaczony zostanie objazd ulicami: Olsztyńska – Mazowiecka – Słoneczna – Sienkiewicza, w tym samym przypadku na ul. Sienkiewicza wyznaczony zostanie objazd ulicami: Sienkiewicza – Kempfinówka – Czyżewskiego – Wschodnia. Z kolei na ul. Staszica na odcinku od wjazdu na boiska treningowe GKS Bełchatów do ul. Promiennej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

W związku z zamknięciem ww. ulic oraz dróg nastąpią również utrudnienia na ulicach prostopadłych do wyżej wymienionych. Ruchem będą kierować osoby uprawnione. W związku z poruszaniem się po trasie zawodników, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów i wolontariuszy.

mcs.belchatow.pl / JK
Tagi: zmiany organizacji ruchu, bełchatowska piętnastka
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Parkiet dębowy Jazda konna łódzkie dźwigi Dentysta Bełchatów Meble kuchenne Piotrków wypoyczalnia samochodw Kielce
go to top