Źródło zdjęcia: facebook.com/gksbelchatow1977/
Radomiak Radom i Zawisza Pajęczno mocniejsze od GKS.

Pierwsza drużyna Brunatnych podejmowała drużynę oddaloną o ponad 150 km od Bełchatowa, Radom.
.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał już remis 1:1. Od 37 minuty gospodarze grali w osłabieniu, gdzie wydawać mogłoby się że drużyna z Bełchatowa grająca w przewadze ma większe szansę na oddanie bramki, jednak decydujący cios oddaje Leandro i to jego bramka daje wygraną.

3 punktów również nie zapisują rezerwy Brunatnych.
W swoim ostatnim domowym meczu drużyna PGE GKS II Bełchatów uległa Zawiszy Pajęczno 1:2 (1:1). Dla naszego młodego zespołu była to dziesiąta porażka w sezonie.

Czy w ostatnim domowym starciu drużyna GKS Bełchatów zapisze na swoim koncie 3 punkty?