Tajemnicze zaginięcia nastolatków! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Tajemnicze zaginięcia nastolatków!
Data dodania: 2017-11-10 08:14:38
Tajemnicze zaginięcia nastolatków!
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Policja odnotowuje coraz więcej zaginięć nastolatków. W większości przypadków odnajdują się oni po kilku dniach cali i zdrowi. UWAGA! To nowy trend wśród nastolatków.
.


Jak to działa? Nastolatek znika z domu na kilka dni (zazwyczaj są dwie 2-3 doby). Następnie sprawdza jak wyglądały jego poszukiwania. Kto i jak szukał zaginionego, ile miał "lajków" i udostępnień o zaginięciu w Internecie. A to wszystko dla popularność i dla zabawy.

Niestety nastolatki nie zdają sobie sprawy, że w takim przypadku angażują w poszukiwania służby ratownicze, rodzinę, przyjaciół. Te osoby się martwią, nie raz zakładając najgorsze.

Czym spowodowane są takie zachowania nastolatków? Być może bezstresowym zachowaniem, a być może zbyt dużym wpływem Internetu na ich życie?

ES
Tagi: zaginięcia nastolatków, trend, popularność
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Ostatnio zaginęła jakaś piętnastolatka... Włosy zafarbowane na niebiesko, tapeta godna d....i, znaki szczególne: tatuaże (tak tak, w liczbie mnogiej!). Najprawdopodobniej wyjechała na imprezę do Berlina... To o czym tu mówić. Nie dość, że pustostan totalny we łbie, to taki sam u rodziców...
    Autor:ktoś Data: 2017-11-13 07:27:10
  • Wychodzi bezstresowe wychowanie
    Autor:gosc Data: 2017-11-11 08:08:20
  • Jaki powód by nie był, to taki nastolatek, który zrobiłby cos takiego to bezmózg bez wyobraźni. Oczywiście to nie tylko jego wina, bo obwiniła bym tu bardziej rodziców, ktorzy pozwolili by dziecko przestało się rozwijać przede wszystkim emocjonalnie. RODZICE - W ŻYCIU NIE TYLKO KASA SIĘ LICZY!
    Autor:Psyche Data: 2017-11-10 11:01:19
go to top