Uwaga Pacjenci! Szpital jutro jednak czynny - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Uwaga Pacjenci! Szpital jutro jednak czynny
Data dodania: 2017-11-09 09:21:41
Uwaga Pacjenci! Szpital jutro jednak czynny
Źródło zdjęcia: INFO BAI
Dziś rano pojawiła się informacja, że jutro 10 listopada Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II będzie zamknięty. Przed godziną 14 rzecznik szpitala poinformowała, że szpital będzie czynny.
.


W oficjalnym komunikacie można było przeczytać: 
"Dzień 10 listopada br. jest dla Szpitala dniem wolnym od pracy. Pacjenci wymagający udzielenia w trybie nagłym świadczenia z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej lub podstawowej opieki zdrowotnej mogą skorzystać ze świadczeń zdrowotnych w tym dniu w ramach działalności Szpitalnego oddziału ratunkowego." 

Przed godziną 14 rzecznik szpitala w Bełchatowie poinformowała, że pacjenci otrzymają jutro opiekę w szpitalu.
"Będzie czynna rejestracja, pacjenci będą przyjmowani, wszyscy, którzy będą tego potrzebować otrzymają opiekę medyczną w szpitalu. Informacja, która pojawiła się na stronie była nieprecyzyjna." - wyjaśnia Katarzyna Babczyńska.

ES
Tagi: szpital, Bełchatów, zamknięty
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • Po prostu rzecznik do zwolnienienia. Inna sprawa, że rzecznik nie napisał ze szpital będzie zamknięty! To już niestety twoj wytwór infobai- u
  Autor:Czytelnik Data: 2017-11-10 09:15:56
 • Bez paniki. Szpital jutro po prostu pracuje tak jak w sobotę czy niedzielę czyli sekretariat zamknięty np. Tak jak urzedy
  Autor:Pacjent Data: 2017-11-09 19:43:35
 • Kto odpowiada za taki stan rzeczy?
  Autor:mieszkaniec Data: 2017-11-09 12:17:38
 • Mam pytanie: czy szpital przypadkiem nie jest instytucją, która powinna działać 24 na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku? Co z pacjentami, którzy są już na oddziałach? Wszyscy dostaną przepustki? Nawet ci po operacjach? Czy po prostu wielkopaństwo lekarze biorą sobie wolne, a cała reszta (pielęgniarki, salowe itp.) muszą pracować? To chyba tylko w naszym szpitalu można podjąć taką decyzję... Proszę o więcej informacji na ten temat, bo to tak głupie, że bez dokładnych wyjaśnień tego się nie da ogarnąć.
  Autor:jak to? Data: 2017-11-09 11:44:23
go to top