Samobójstwo przez zawód miłosny? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Samobójstwo przez zawód miłosny?
Data dodania: 2017-11-08 11:12:52
Samobójstwo przez zawód miłosny?
Źródło zdjęcia: sxc.hu
O krok od tragedii. Młody chłopak z powiatu bełchatowskiego chciał targnąć się na swoje życie. Powodem był zawód miłosny.

Do tragedii nie doszło, tylko dzięki szybkiej reakcji sąsiada. Zdarzenie miało miejsce w gminie Drużbice.
. 19-chłopak chciał targnąć się na swoje życie. Sąsiad zauważył, że chłopak siedzi na drzewie na własnym podwórku i wiąże linę. W ostatniej chwili mężczyźnie udało się odwieść chłopaka od tego czynu. Po krótkiej rozmowie z sąsiadem chłopak wyznał, że powodem jest zawód miłosny. Sąsiad powiadomił rodzinę chłopaka, która się nim zajęła.

Niestety problem samobójstw jest bardzo duży. Najwięcej samobójstw notuje się wśród mężczyzn, przedział wiekowy jest ogromny. Zarówno młodzi ludzie odbierają sobie życie, jak i osoby w wieku 60+.

Za każdym samobójstwem stoi dramat osobisty człowieka. Trzeba wiele odwagi by pomóc komuś, kto ma tendencje samobójcze. Jeżeli jest taka możliwość należy zrobić wszystko, aby taka osoba uzyskała profesjonalną pomoc.

JR
Tagi: samobójstwo, Bełchatów, Drużbice, zawód miłosny
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Dobrze ze bylo to na wsi to ktos mu pomogl, w miescie predzej by wyjeli telefony i nagrywali. Niestety taka rzeczywistosc.
    Autor:Magiku Data: 2017-11-08 13:13:26
  • Tylko gdzie uzyskać ta pomoc profesionalna
    Autor:rita Data: 2017-11-08 11:56:49
go to top