Wypłaty dofinansowania do pieców wkrótce - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Poniedziałek, 15 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Wypłaty dofinansowania do pieców wkrótce
Data dodania: 2017-11-08 08:04:45
Wypłaty dofinansowania do pieców wkrótce
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Ruszają pierwsze wypłaty dofinansowania na wymiany pieców. Pierwsze wypłaty rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

Dopłatę otrzymają wszyscy mieszkańcy, którzy zdeklarowali chęć udziału w programie do 24 marca 2017 r. W Bełchatowie przystąpienie do programu zadeklarowało 171 osób.
. Dofinansowanie do wymiany pieców wynosi do 40 procent kosztów.

Ruszyła weryfikacja dokumentów złożonych przez osoby, które zadeklarowały udział w PONE. Pierwsze wypłaty dofinansowania rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu, tj. do 10 listopada.   Zgodnie z regulaminem, aby otrzymać dofinansowanie, inwestycja musi zostać zrealizowana do 31 sierpnia 2018 roku. Po jej zakończeniu należy złożyć w Urzędzie Miasta komplet dokumentów to poświadczających. W tej chwili rozliczane są osoby, które wymieniły piece w 2017 roku.

belchatow.pl / ES
Tagi: dofinansowanie, Bełcható, wymiana pieców
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • A u nas w Rząśni dają 18000 dofinansowania przy wkładzie 20%. Płacić i płakać Bełchatowianie. Drożyzna w uj.
    Autor:Rząśnia Data: 2017-11-08 09:14:54
  • A co na to Urząd Gminy ,czy mieszkając 500 m. od miasta to już gorszy sort.Czekamy na odpowiedź czy nas spotka też zaszczyt dofinansowania.Najpierw się dzieli wieś żeby sobie przygotować stołki a następnie oddziela równych od równiejszych. Zarządzający powinni wziąć pod uwagę że cała Gmina Bełchatów to przedmieście.
    Autor:Beata Data: 2017-11-08 08:29:30
go to top