Ostrzcie łyżwy. Otwarcie kolejnego lodowiska w Bełchatowie! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Ostrzcie łyżwy. Otwarcie kolejnego lodowiska w Bełchatowie!
Data dodania: 2017-11-07 10:47:31
Ostrzcie łyżwy. Otwarcie kolejnego lodowiska w Bełchatowie!
Ostrzcie łyżwy. Otwarcie kolejnego lodowiska w Bełchatowie! Ostrzcie łyżwy. Otwarcie kolejnego lodowiska w Bełchatowie!
Źródło zdjęcia: Starostwo Bełchatów
Już za trzy dni do użytku amatorów ślizgania oddane zostanie powiatowe lodowisko. Od końca października trwały przygotowania obiektu do sezonu zimowego, wylewana była woda i formowana była lodowa tafla

- Otwarcie lodowiska planujemy na 11 listopada, od godziny 13.30 – mówi Mirosław Mielus, p.o. dyrektora Powiatowego Centrum Sportu. - Na zalanie tafli potrzebowaliśmy około 80 metrów sześciennych wody, dzięki czemu stworzyliśmy 7-centymetrową taflę lodu.
.


Pamiętać należy, że wraz z początkiem października skończyła się możliwość bezpłatnych wstępów na powiatowe lodowisko. Przez ostatnie siedem sezonów, od momentu oddania obiektu do użytku, wstęp był bezpłatny dzięki dotacji z funduszy europejskich. Przez ten czas obiekt odwiedziło około 210 tysięcy osób. Umowa na dofinansowanie budowy obiektu pozwalała mieszkańcom korzystać z niego bez ponoszenia opłat za wstęp. 04 października tego roku okres karencji się skończył, dlatego będą pobierane opłaty za wstęp na lodowisko.

Zimą bilet normalny za godzinę korzystania z lodowiska kosztować będzie 5 złotych, natomiast ulgowy 3 złote. W ofercie karnetowej cena jednostkowa tych usług jest jeszcze atrakcyjniejsza. Lodowisko będzie czynne od godziny 7.30 do 21.30.

Obiekt posiada wypożyczalnię sprzętu sportowego. Wypożyczalnia, która udostępnia sprzęt, posiada 270 par łyżew, 90 kasków, 16 kamieni i 16 szczotek do curlingu, chodziki lodowe do nauki jazdy, 15 kijów hokejowych, bramki i krążki.

Powiat Bełchatów / ES
Tagi: lodowisko, powiatowe, Bełchatów, otwarcie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top