Batman na dachu radiowozu w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Batman na dachu radiowozu w Bełchatowie
Data dodania: 2017-11-06 10:01:43
Batman na dachu radiowozu w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: Facebook/Batman-Online.com
„Jeździł w stroju Batmana na dachu radiowozu.”. Taka informacja o Bełchatowie krąży po Internecie. 32-latek miał pomagać policji w walce z przestępczością zorganizowaną.

Mężczyzna miał przypiąć się do koguta i anteny CB uprzężami alpinistycznymi. Policjanci nie wiedzieli, że ktoś jest na dachu. Po pewnym czasie funkcjonariusze zauważyli mężczyznę i przewieźli na komendę.
. Mężczyzna miał zostać przebadany na zawartość alkoholu. Wynik był zerowy. 32-latek został zwolniony do domu.

Oczywiście informacja ta jest nieprawdziwa. Publikują ją portale generujące artykuły „bez konsekwencji”. W sieci znajdują się identyczne artykuły na ten temat, mają jedynie zmienioną nazwę miejscowości.
„Takie zdarzenie w Bełchatowie nie miało miejsca” - mówi Ewelina Maciejewska z KPP Bełchatów.

W sieci można znaleźć serwisy tzw generatory newsów, to one są odpowiedzialne za te nieprawdziwe informacje, które nabierają jeszcze większego rozpędu na Facebooku.Osoby, które wiedzą, czym zajmują się takie portale nie dadzą się nabrać. Jednak wiele ludzi nie wie, że informacje zamieszczane na takich stronach są po prostu nieprawdziwe. Wiele nieprawdziwych informacji dotyczy śmierci sławnych osób lub prośby o pomoc. Nie dajcie się nabrać.

Jednocześnie zachęcamy do czytania portali, które publikują rzetelne, sprawdzone informacje. Artykuły są napisane w sposób bardzo wiarygodny z wypowiedziami świadków, rzeczników i poparte screenami innych mediów oraz zdjęciami.

KA/ES
Tagi: batman na radiowozie, Bełchatów, nieprawdziwe informacje
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top