Dni otwarte i bezpłatne konsultacje psychiatryczne w bełchatowskim szpitalu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Dni otwarte i bezpłatne konsultacje psychiatryczne w bełchatowskim szpitalu
Data dodania: 2017-11-03 14:18:20
Dni otwarte i bezpłatne konsultacje psychiatryczne w bełchatowskim szpitalu
Źródło zdjęcia: szpital Bełchatów
Szpital w Bełchatowie zaprasza na bezpłatne, anonimowe konsultacje psychiatryczne. To w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego organizowanego przez bełchatowski szpital.
.


W czasie "drzwi otwartych" (które już w listopadzie), każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje w zakresie opisanej w tabelce problematyki.
 
Wbrew pozorom bowiem zaburzenia psychiczne należą do najczęstszych problemów zdrowotnych (niestety mieszkańcy województwa łódzkiego wiodą w tym zakresie prym), chociaż nie zawsze osoby na nie cierpiące korzystają z pomocy lekarskiej, gdyż w świadomości społecznej pokutuje nadal przekonanie, że na tego typu zaburzenia mogą cierpieć wyłącznie osoby „nienormalne”. Tymczasem wg danych WHO, które są alarmujące, wynika, że np.
-depresja stanowi czwarty najpoważniejszy problem zdrowotny na świecie;
-w roku 2020 będzie drugim najpoważniejszym problemem zdrowotnym świata.

Szpital-belchatow.pl / ES
Tagi: szpital, Bełchatów, bezpłatne konsultacje, dzień zdrowi psychicznego
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Porazka ten nasz oddział 1B młody człowiek terroryzuje caly oddział i odwiedzających i nic z tym nie można zrobić bo jak to się mówi za pieniadze ksiądz się modli
    Autor:gosc Data: 2017-11-07 19:00:09
go to top