Bezpłatne szczepienia dla seniorów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Bezpłatne szczepienia dla seniorów
Data dodania: 2017-11-02 14:09:22
Bezpłatne szczepienia dla seniorów
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Miasto Bełchatów zakupiło prawie 500 szczepionek przeciwko grypie w ramach akcji "Grypoodorni 60+".

Jak nazwa wskazuje z bezpłatnych szczepionek mogą skorzystać mieszkańcy Bełchatowa powyżej 60 roku życia. Dokładnie w ramach akcji będzie mogło skorzystać 475 bełchatowian.

Skuteczność szczepionki przeciwko grypie ocenia się na 70-90%.
. Odporność po szczepieniu wykształca się po około dwóch tygodniach i trwa od 6 do 12 miesięcy, dlatego lekarze zalecają szczepienie się każdego roku.

Akcja bezpłatnych szczepień dla seniorów skierowana jest wyłącznie do osób zameldowanych (na stałe lub czasowo) w Bełchatowie. Szczepienia będą całkowicie bezpłatne, co oznacza, że pacjent nie poniesie żadnych opłat.

Ilość darmowych szczepień jest ograniczona. Zapisy będą prowadzone od poniedziałku, 6 listopada. Seniorzy będą mogli zgłaszać się osobiście do „Twojego Centrum Medycznego” przy ul. 1 Maja 4 lub telefonicznie pod numerem 44 724 44 44 .

 Szczepienia będą wykonywane w punkcie w NZOZ „Twoje Centrum Medyczne”.

Belchatow.pl / ES
Tagi: szczepienia, przeciw grypie, Bełchatów, Grypoodorni 60+
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top