Złote dziewczyny - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Złote dziewczyny
Data dodania: 2017-10-31 13:37:00
Złote dziewczyny
Złote dziewczyny Złote dziewczyny
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Finał Mistrzostw w sztafetowych biegach przełajowych 8x800 metrów okazał się szczęśliwy. Złoto trafiło do uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 13.

Drużyna dziewcząt wygrała eliminacje miejskie, powiatowe i rejonowe. 25 października odbyły się mistrzostwa wojewódzkie w Poddębicach.
. Ośmioosobowy skład pokazał na co je stać. W skład drużyny, która przyczyniła się do podium należały: Amelia Pawelus, Maja Madej, Zuzanna Mielczarek oraz Iga Stus, Martyna Mielczarek, Patrycja Lenart, Magdalena Łaz i Oliwia Malinowska. Podczas ubiegłorocznych zawodów dziewczęta wywalczyły brąz. W tym roku od samego początku zakładały, że jadą tam tylko i wyłaćznie po złoto.

Pomimo złych warunków atmosferycznych - padającego deszczu i niskiej temperatury, nasza drużyna od pierwszej do ostatniej zmiany nie oddała prowadzenia w sztafecie – mówi Tomasz Wojciechowski, opiekun grupy, nauczyciel wychowania fizycznego w SP nr 13. Plan udało się zrealizować, bo to właśnie reprezentantki Bełchatowa zdobyły złoto i stanęły najwyżej na podium.

Gratulujemy!!!

belchatow.pl / JK
Tagi: złoto, zawody, sztafeta, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • super dziewczyny :)
    Autor:mama Data: 2017-10-31 14:30:27
go to top