Działki w Bełchatowie tańsze o VAT - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Działki w Bełchatowie tańsze o VAT
Data dodania: 2017-10-31 13:18:16
Działki w Bełchatowie tańsze o VAT
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Pięć działek budowlanych miasta trafi pod młotek. Wszystkie działki będą miały obniżoną cenę VAT. Kto pierwszy??

Ceny działek w Bełchatowie zaczynają się od 150 tysięcy. Inwestorzy, którzy nabyli działki kilkanaście lat wcześniej za bezcen, mogą teraz zarobić nawet trzy razy tyle. Ostatnie przetargi odbędą się jeszcze w tym roku. Pod młotek pójdzie pięć działek należących do miasta.
. Miasto obniża tym razem cenę o VAT. Działki te znajdują się przy ulicy Dalekiej i Jurajskiej. Powierzchnie działek zaczynają się od 1132 do 1613 metrów kwadratowych. Cena za metr działki będzie wahać się od 65 do 69 złotych. Tym razem Magistrat ogłasza ustne przetargi na nieruchomości, a ceny zostaną obniżone o 23%.

- Mamy kanalizację deszczową i sanitarną, wodociągi oraz linie energetyczne, do których w każdej chwili można się podłączyć. Dodatkowo nabywcy mają pewność, że po sąsiedzku nie będzie żadnej inwestycji, która może zakłócić spokój. Wszystkie oferowane na sprzedaż działki są ujęte w planie zagospodarowania – dodaje dyrektor Rawicka – Radwańska.

W przetargach mogą wziąć zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, pod warunkiem wpłacenia wadium w wysokości 10 procent ceny wywoławczej nieruchomości w wyznaczonym terminie. Wadium wpłacone przez osobę, która wygra przetarg zostanie zaliczone na poczet kupna. Pozostałym osobom będzie ono zwrócone na wskazane konto bankowe niezwłocznie po zakończeniu procedury przetargowej.

belchatow.pl / JK
Tagi: tańsze działki, Bełchatów, VAT
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Haha, zapewne macie rację - na pewno zaraz powstaną tam jakieś domy-potworki naszych potwornych radnych... A swoją drogą, ceny ziemi i mieszkań w naszym mieście są grubo przesadzone. Nawet jeśli to jest cena preferencyjna to jest dużo za wysoka. No ale kopalnia i elektrownia podwyższa ceny w mieście...
    Autor:ktoś Data: 2017-11-02 07:30:53
  • Ja nie wierzę w przetarg to już jest ustawione tym bardziej że przetarg ustny zobaczycie że działki zakupi ktoś zmagistratu
    Autor:Mirek Data: 2017-11-01 13:17:20
  • Radni już je kupili
    Autor:Ewa Data: 2017-10-31 15:48:55
go to top