Radni będą dmuchać? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Radni będą dmuchać?
Data dodania: 2017-10-31 11:50:32
Radni będą dmuchać?
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Podczas wczorajszej Sesji Rady Powiatu został złożony wniosek o zmianę regulaminu, tak by radnych można było badać alkomatem.

Wniosek złożył radnych Krzysztof Jewgiejuk z Ziemi Bełchatowskiej.

Prawdopodobnie wniosek został złożony po ostatniej sytuacji na nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu.
. Przypomnijmy, że 20 października dziwne zachowanie jednego z radnych podczas posiedzenia wywołało aferę. Mimo pojawienia się funkcjonariuszy radny odmówił badania alkomatem. Następnego dnia wydał oświadczenie, że dziwne zachowanie było spowodowane problemami ze zdrowiem.

Chodzi o to, aby była możliwość zbadania radnych przed i podczas obrad na obecność alkoholu i środków odurzających.

Jeżeli badanie potwierdziłoby obecność tych środków u radnego będzie mógł być wykluczony z obrad.

Wniosek został złożony podczas poniedziałkowej Sesji Rady Powiatu. Czy zostanie przegłosowany? Będzie to zależało od radnych prawdopodobnie na najbliższej sesji.


ES
Tagi: Rada powiatu, Bełchatów, badania alkomatem
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Krzan to przeszedł samego siebie. Jego wypowiedzi na sesji śmieszą już wszystkich.
    Autor:Dałn Data: 2017-11-01 07:57:47
  • Chrzanowski twierdzi, że nie można i bronił Ciągły jak lew przed policjantkami, które chciały go zbadać. Ciekawe jaki miał w tym interes???
    Autor:Marko Data: 2017-10-31 22:11:21
  • Co to znaczy można, czy nie można zbadać radnego alkomatem.Radny to człowiek obdarzony zaufaniem społecznym , powołany do Rady Powiatu nie po to żeby się upijać i przynosić wstyd .Cała Polska oglądała hańbę naszego miasta przez nieodpowiedzialnego z lekkomyślnym podejściem do swojej funkcji. Zdjęcia obnażyły niedojrzałość i lekceważenie całej Rady Powiatu a dodatkowo brak jednomyślności prowadzą nieuchronnie do likwidacji Powiatów.
    Autor:Beata Data: 2017-10-31 15:52:22
go to top