Kłótnia lekarzy i dyrekcji. A na to wszystko patrzą pacjenci! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Kłótnia lekarzy i dyrekcji. A na to wszystko patrzą pacjenci!
Data dodania: 2017-10-30 16:49:11
Kłótnia lekarzy i dyrekcji. A na to wszystko patrzą pacjenci!
Źródło zdjęcia: zdrowie.lodzkie
Koniec miesiąca coraz bliżej, a porozumienia nadal nie ma. Dziś w bełchatowskim szpitalu odbyło się spotkanie dyrekcji i lekarzy neurologów. Na spotkaniu pojawili się również pacjenci chorzy na stwardnienie rozsiane.

Lekarze neurolodzy z bełchatowskiego szpitala złożyli wypowiedzenia pod koniec września. Jeżeli nie dojdą do porozumienia z dyrekcją zakończa pracę z końcem tego miesiąca, czyli..
.. jutro. Co dalej z oddziałem, co z pacjentami?

Dziś odbyło się spotkanie dyrekcji i lekarzy neurologów. Dyrekcja i lekarze nie szczędzili sobie ostrych słów. Niestety nie udało się dojść do kompromisu.

Na spotkaniu pojawili się pacjenci chorzy na stwardnienie rozsiane. Pacjenci dzięki programowi działającemu w bełchatowskim szpitalu leczeni są nowoczesnymi metodami, które przynoszą efekty. Jeżeli oddział w listopadzie zostanie zamknięty chorzy nie otrzymają w następnym miesiącu leku.

Porozumienia nadal nie ma. Cały czas spór toczy się o wynagrodzenie. Lekarze chcą podwyżki do 75 zł na godzinę.

Czy oddział neurologii bełchatowskiego szpitala będzie od 1 listopada funkcjonował normalnie? Tego dowiemy się już jutro.

Lekarze i dyrekcja kontynuują negocjacje, w które włączył się także departament zdrowia Urzędu Marszałkowskiego.

ES
Tagi: szpital, neurologia, lekarze, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • ręce opadają
    Autor:zdrowy Data: 2017-10-31 12:00:42
  • Tego się nawet komentować nie chce.
    Autor:parasol Data: 2017-10-31 01:48:25
go to top