Zmiana trasy przejazdu MZK Bełchatów - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Zmiana trasy przejazdu MZK Bełchatów
Data dodania: 2017-10-30 13:12:54
Zmiana trasy przejazdu MZK Bełchatów
Źródło zdjęcia: MZK Bełchatów
Miejski Zakład Komunikacji w Bełchatowie informuje, że od dnia 06.XI.2017 r. (poniedziałek), ulega zmianie trasa przejazdu linii nr 4 i nr 6 na odcinku ul Budryka - Staszica.

Linia nr 4

Z ul. Armii Krajowej (przystanek Armii Krajowej / Kolejowa) autobus wjeżdżać będzie w ul. Staszica (przystanek Staszica rondo), następnie w ul. Budryka (przystanek Budryka SP 12 i dalsze, nowe przystanki), a następnie ul.
. św. Faustyny Kowalskiej (nowe przystanki). Potem autobus skręca w prawo, na ul. Staszica (przystanek Staszica Czyżewskiego po stronie Leclerc) i dalej trasa bez zmian.

Autobus nie będzie dłużej zatrzymywał się na przystankach:
- Goetla (obecnie najbliższy przystanek to Budryka SP 12 - naprzeciw szkoły),
- Budryka SP 12 po stronie szkoły (obecnie zatrzymywać się będzie naprzeciw szkoły),
- Staszica Kaufland (obecnie najbliższy przystanek znajdować się będzie na ul. św. Faustyny Kowalskiej po stronie Wod-Kanu).

Linia nr 6

Z ul. Staszica (przystanek Staszica Czyżewskiego) skręcać będzie w ul. św. Faustyny Kowalskiej (nowe przystanki), następnie w ul. Budryka (nowe przystanki aż do przystanku Budryka pętla) i dalej trasa bez zmian .

Autobus nie będzie dłużej zatrzymywał się na przystankach:
- Staszica Kaufland, po stronie os. Słoneczne (obecnie najbliższy przystanek na ul. św. Faustyny Kowalskiej po stronie Kauflandu),
- Budryka SP 12 naprzeciw szkoły (obecnie najbliższy przystanek do Budryka SP 12 po stronie szkoły).

MZK Bełchatów / ES
Tagi: Zmiana trasy, MZK, Bełchatów, linia 4
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • A kiedy przystanek na ul.Chmielowskiego? Jest tam strefa przemysłowa(Majami.Binż. Antra. Piekarnia Społem. Vortex bud. Rebud. Przedszkole. Skaner i wiele innych.) Do tego kilka bloków mieszkalnych. Miasto powinno pomyśleć o ludziach tam pracujących i powinni dać MZK-i przed 6 i 7 rano oraz po 15 i 16.
    Autor:Mieszkaniec. Data: 2017-10-30 21:14:20
  • A co z 1? nie będzie nadal wjeżdżać w osiedle ludwików jakaś porażka jedyne osiedle które jest odcięte od miasta dojazd chociażby do szkół szpitala, przychodni czy rynku itd.Jakiś koszmar
    Autor:GOŚĆ Data: 2017-10-30 13:50:18
go to top