Pijani w kapliczce - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Pijani w kapliczce
Data dodania: 2017-10-26 13:42:43
Pijani w kapliczce
Źródło zdjęcia: policja.pl
Sprawę z uszkodzoną kapliczką wyjaśniają bełchatowscy Policjanci. Kobieta i mężczyzna byli pod wpływem alkoholu.

25 października w miejscowości Rasy doszło do wjechania w przydrożną kapliczkę. Takie zgłoszenie otrzymał dyżurny policji.
. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji. Po dojechaniu na wskazane miejsce policjanci zastali 24-letnią bełchatowiankę i jej 25-letniego kolegę. Policjanci od razu wyczuli woń alkoholu. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że kobieta w wydychanym powietrzu miała ponad promil alkoholu a jej kolega niewiele mniej.

Żadna z osób nie odniosła obrażeń. Osoby te nie umiały wskazać, kto dokładnie był kierowcą, dlatego zostali zabrani obydwoje do aresztu. Policja ustala, która z zatrzymanych osób kierowała pod wpływem alkoholu, doprowadzając do uszkodzenia przydrożnej kapliczki.

Policja / JK
Tagi: kapliczka, wjechali, Rasy
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • hahahahahahahahahaa
    Autor:nocny łowca Data: 2017-11-01 20:33:23
go to top