Gmina Bełchatów walczy z dzikimi wysypiskami - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 18 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Gmina Bełchatów walczy z dzikimi wysypiskami
Data dodania: 2017-10-26 08:12:03
Gmina Bełchatów walczy z dzikimi wysypiskami
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Gmina Bełchatów rozpoczyna walkę z dzikimi wysypiskami. Gmina posprząta teren, a właściciele za to zapłacą.

Dzikich wysypisk na terenie gminy Bełchatów jest wiele.
. Gmina będzie wzywać właścicieli do uprzątnięcia terenu. Jeśli tego nie zrobią, gmina zleci uprzątnięcie działki na koszt właściciela.

Właściciele terenów, na których znajdują się dzikie wysypiska będą mogli mieć wyznaczone dwukrotnie terminy uprzątnięcia gruntu. Po tym czasie sprzątaniem zajmie się gmina. Takie rozwiązanie zostało skonsultowane z prawnikami.

Gmina Bełchatów ma nadzieję, że dzięki takim działaniom właściciele gruntów, na których znajdują się dzikie wysypiska zaczną porządkować swoje tereny.

ES

źródło: dziennikłódzki
Tagi: dzikie wysypiska, Bełchatów, gmina
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Było skonsultowane z prawnikami - Wygląda na to że urzędnik ,którego utrzymuję ze swoich podatków szuka na mnie haka.Jasne,że trzeba dbać o porządki i każdy robi to w miarę swoich możliwości,ale są wyjątki np. samotnie prowadzący gospodarstwo,chory,niepełnosprawny. Może wreszcie gmina zainteresuje się zmaganiami codziennego życia , można np. powołać taką brygadę,żeby nawet za niską opłatą niosła pomoc np. wnieść węgiel,czy obciąć gałęzie a nawet uprzątnąć bałagan skoro stało się to problemem.
    Autor:Beata Data: 2017-10-26 10:54:37
  • Ładziak jak mogłeś okłamać mnie z tym mieszkaniem, jesteś kłamczuch
    Autor:do ładziaka Data: 2017-10-26 09:17:57
go to top