18 października zapraszamy na Kino Kobiet – Wszyscy moi mężczyźni - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 21 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
18 października zapraszamy na Kino Kobiet – Wszyscy moi mężczyźni
Data dodania: 2017-10-11 19:46:16
18 października zapraszamy na Kino Kobiet – Wszyscy moi mężczyźni
Źródło zdjęcia: Helios
18 października zapraszamy na kolejne wydanie Kina Kobiet!
Oglądaj filmy w babskim gronie.
Baw się dobrze.
Wygrywaj nagrody.


Film wieczoru:
Po rozstaniu z mężem, Alice wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci.
. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Motyw wieczoru:
W październiku królują blondynki na czele z Reese Witherspoon, dlatego, każda z pań powinna przyłączyć się do popatrzenia na świat z perspektywy jasnowłosych. Peruki w dłonie! Dopuszczalne również czapki w kolorze blond.

Głównym sponsorem konkursu jest Instytut Zdrowia i Urody YASUMI, który ufunduje roczny voucher na dowolne zabiegi kosmetyczno-pielęgnujące, wybrane przez zwycięzcę konkursu.

Październikowy seans i konkursy poprzedzimy spotkaniem z naszymi Partnerami, którzy od godz. 17:30 będą do dyspozycji Pań w holu kina.

Helios


Artykuł sponsorowany
Tagi: kino kobiet, Helios, Bełchatów
go to top