Bełchatów organizatorem Mistrzostw Polski - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 22 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Bełchatów organizatorem Mistrzostw Polski
Data dodania: 2017-10-11 12:26:30
Bełchatów organizatorem Mistrzostw Polski
Bełchatów organizatorem Mistrzostw Polski Bełchatów organizatorem Mistrzostw Polski Bełchatów organizatorem Mistrzostw Polski Bełchatów organizatorem Mistrzostw Polski
Źródło zdjęcia: Facebook/PCS
Bełchatów w przyszłym roku będzie organizatorem PLZA Mistrzostwa Polski U16 - Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego.

Nominację do organizacji w 2018 PLZA Mistrzostw Polski U16 - Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego odebrali Wicestarosta Grzegorz Gryczka i p.
.o. Dyrektora PCS Mirosław Mielus. Przekazanie prawa organizacji odbyło się w Centrum PKOl w Warszawie. Dokument wręczył Prezes PZLA Henryk Olszewski.

Organizacja Mistrzostw przez Bełchatów to szansa na na rozwój bełchatowskiego sportu.


ES
Tagi: Bełchatów, organizator, mistrzostwa Polski
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • I tak nic nie pomoże Ziemi bełchatowskiej która tylko pragnie władzy widać to co sie dzieje w powiecie pakują kasę w swoich nauczycieli w energolu i robią im robotę za kase tak jak i ratownictwo basenik w szkole dyrektorzy we wszystkich spółkach umocnili się a w na to pozwalacie oni nic za darmo nie robią część ich schował a się w gminie Bełchatów też za grubą kasę Przemyśl wyborco czas na zmiany wszędzie
  Autor:Kos- c Data: 2017-10-14 10:33:18
 • Potrzebna jest mobilizacja wszystkich p.o.zytywnie zakręconych na punkcie sportu. P.O.lityczne docinki w tym temacie są żenujące. BKL to wie i mam nadzieję, że inni też dorosną do tematu. P.O.zostatał do imprezy aż i tylko rok. P.O.zdrawiam wszystkich p.o.litycznych szermierzy;-)
  Autor:p.o. Data: 2017-10-13 09:57:37
 • Grzegorz śpiesz się
  Autor:laki1 Data: 2017-10-11 15:39:45
 • Może i tak ale Ci p.o. robią więcej niż ten były z PCS i ten obecny w Starostwie. Dla nas mieszańców nie ma znaczenia kto jaki ma przedrostek. Dla nas ważne jest to kto co robi na Bełchatowa.
  Autor:BKL Data: 2017-10-11 15:18:02
 • powinno być również p.o. wicestarosta
  Autor:nick Data: 2017-10-11 13:35:15
go to top