Strzelanina na Okrzei - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Piątek, 15 grudnia 2017
Wybierz miasto na mapie
Strzelanina na Okrzei
Data dodania: 2017-10-09 11:27:04
Strzelanina na Okrzei
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
31-letni bełchatowianin urządził sobie strzelaninę na osiedlu. Strzelał z wiatrówki do puszek ustawionych na balkonie Jedna z kul trafiła w okno mieszkania stojącego naprzeciw bloku.

Niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Takie zarzuty usłyszał bełchatowianin, który postanowił strzelać z wiatrówki na osiedlu Okrzei w Bełchatowie.
. W sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie od 65-latka, że ktoś strzela z broni i niedawno "trafił" w okno jego mieszkania. Strzały padały z 11 piętra bloku stojącego naprzeciw. 

Policjanci udali się na miejsce. 31-latek był pod wpływem alkoholu. Przyznał się, że chwilę wcześniej strzelał z wiatrówki do puszek ustawionych na balkonie. Mężczyzna nie zważał na bliskie sąsiedztwo bloku i ludzi spacerujących.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Usłyszał zarzut narażenia ludzi na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ES
Tagi: strzelał z wiatrówki, Okrzei, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Parkiet dębowy Jazda konna łódzkie dźwigi Dentysta Bełchatów Meble kuchenne Piotrków wypoyczalnia samochodw Kielce
go to top