Strzelanina na Okrzei - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 22 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Strzelanina na Okrzei
Data dodania: 2017-10-09 11:27:04
Strzelanina na Okrzei
Źródło zdjęcia: KPP Bełchatów
31-letni bełchatowianin urządził sobie strzelaninę na osiedlu. Strzelał z wiatrówki do puszek ustawionych na balkonie Jedna z kul trafiła w okno mieszkania stojącego naprzeciw bloku.

Niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Takie zarzuty usłyszał bełchatowianin, który postanowił strzelać z wiatrówki na osiedlu Okrzei w Bełchatowie.
. W sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie od 65-latka, że ktoś strzela z broni i niedawno "trafił" w okno jego mieszkania. Strzały padały z 11 piętra bloku stojącego naprzeciw. 

Policjanci udali się na miejsce. 31-latek był pod wpływem alkoholu. Przyznał się, że chwilę wcześniej strzelał z wiatrówki do puszek ustawionych na balkonie. Mężczyzna nie zważał na bliskie sąsiedztwo bloku i ludzi spacerujących.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Usłyszał zarzut narażenia ludzi na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ES
Tagi: strzelał z wiatrówki, Okrzei, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top