Kilkadziesiąt chętnych na mieszkanie w BTBS - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Piątek, 21 września 2018
Wybierz miasto na mapie
Kilkadziesiąt chętnych na mieszkanie w BTBS
Data dodania: 2017-10-04 07:46:21
Kilkadziesiąt chętnych na mieszkanie w BTBS
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Do BTBS zgłosiło się już ponad trzydzieści osób, które są chętne do zamieszkania w nowym bloku. To właśnie od zainteresowania przyszłych najemców miejska spółka uzależnia budowę.

Budynek ma stanąć przy ulicy Chmielowskiego.
. W bloku ma być 39 mieszkań. Dwanaście z nich ma być trzypokojowych, osiemnaście dwupokojowych z kuchnią oraz dwa dwupokojowe z aneksem kuchennym. Do tego siedem kawalerek. 

Mieszkania BTBS są czynszowe, to znaczy, że nie można ich wykupić na własność, ale można dziedziczyć prawo do najmu. Najemca ponosi pewne koszty budowy (tzw. partycypację), która zazwyczaj nie przekracza 30 proc. wartości mieszkania

Rozpoczęcie budowy planowane jest na pierwszą połowę 2018 roku, a nowe mieszkania zostałyby oddane do użytku jesienią 2020 roku. 

ES
Tagi: mieszkania, BTBS, Bełchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • jak ktoś chce płacić kosmiczne czynsze to niech bierze!
    Autor:lokator tbs Data: 2017-10-04 09:37:41
  • 2 lata budować jeden blok SZOK
    Autor:Xxx Data: 2017-10-04 07:52:00
go to top