Usunięcie z PiS-u 4 radnych powiatowych czy kaczka dziennikarska? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 22 września 2018
Wybierz miasto na mapie
Usunięcie z PiS-u 4 radnych powiatowych czy kaczka dziennikarska?
Data dodania: 2017-10-03 21:48:38
Usunięcie z PiS-u 4 radnych powiatowych czy kaczka dziennikarska?
Źródło zdjęcia: KA
Od początku tego miesiąca, niektóre, przede wszystkim niszowe media bełchatowskie, rozpisują się na temat rzekomego usunięcia z szeregów partii PiS, czworo jej członków zasiadających w radzie powiatu.

Do dnia dzisiejszego żaden z radnych nie otrzymał oficjalnej informacji na ten temat, mimo iż zarząd obradował 29 września, czyli już 5 dni temu.

Ponoć informację taką do mediów przekazał starosta bełchatowski Waldemar Wyczachowski, będący skarbnikiem w zarządzie okręgowym, co nie daje mu upoważnienia do rozpowszechniania tego typu informacji.
.

Zgodnie z przepisami taka informacja powinna być dostarczona przez prezesa zarządu okręgowego, przez upoważnionego wiceprezesa, rzecznika prasowego lub sekretarza.

Z rozpowszechnianych informacji wynika że starosta przekazał tego newsa jako pełnomocnik PiS-u w powiecie, ale według informacji, które podawał senator Dobkowski, nie jest on i nie może być pełnomocnikiem powiatowym PiS-u, bowiem w powiecie bełchatowskim funkcjonuje zarząd komitetu obejmującego powiat z przewodniczącym senatorem Dobkowskim na czele.

Radni są bardzo zdziwieni ich rzekomym odwołaniem z partii PiS-u, bowiem nikt ich nie prosił o rozmowę, nie przedstawił zarzutów, nie prosił o wyjaśnienia i nie dał możliwości obrony.

Dlatego radni nie dają wiary tym doniesieniom, ponieważ nie czują się w żaden sposób winni działania niezgodnego ze statutem i programem PiS-u.

Ci rzekomo wyrzuceni radni powiatowi, to są właśnie ci radni razem z Barbarą Dobkowską i z częścią radnych miejskich skupionych wokół senatora, którzy ratowali honor PiS w Bełchatowie, kiedy starosta gościł u siebie Misiewicza, Milczanowską, Kubiaka i Wysocką i kiedy to rozmawiali z radnymi platformy na temat zerwania koalicji i utworzenia nowej wraz z Platformą Obywatelską i Plusem i jak powiedział senator Dobkowski - "pan starosta i jego grupa zapomnieli, że dzięki tej koalicji posiadają swoje stanowiska, a PIS miało się różnić tym od innych, że dotrzymuje słowa i obietnic wyborczych".

Czy informacje rozpowszechniane w mediach przez starostę okażą się prawdą zapewne się wkrótce przekonamy.

KA
.
Tagi: Usunięcie z PiS-u, 4 radnych powiatowych, kaczka dziennikarska, Belchatów
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 • ALE TO WALDEMAR PROSIŁ SENATORA I RADNYCH O USUNIECIE GRYCZKI,ŻE TAK MU Z NIM CIĘŻKO PRACOWAć,ale jak się okazało,że na siłę poseł pcha na to miejsce swoja siostre,to było oczywiste,żE CHODYI TyLKO O NePOTyZM + przejeci4e pis-u przez ich klikę.Po to oszukiwali senatora i resztę radnych.I to było tak ważne,że ściągnęli posiłki z W-wy i radomska i paktowali z PO.Chodziło o przejecie PiS-u-to jasne.I całej władzy po trupach i po koalicjach
  Autor:DO OLI Data: 2017-10-04 17:45:54
 • Niszowe media? jakie to są niszowe media ? ;)
  Autor:123321 Data: 2017-10-04 10:39:16
 • Zaklinanie rzeczywistości. W maju 2016 r. pan Dobkowski polecił radnym PiS usunąć pana Gryczkę z funkcji wicestarosty i od tego się zaczęło. Jeśli chodzi o spotkania i rozmowy, to wiadomo,że ci usunięci z PiS radni nie przychodzili na spotkania zwoływane przez pełnomocnika PiS. Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości jest napisane,że (****://pis.org.pl/osoba/waldemar_wyczachowski) kto jest pełnomocnikiem PiS powiatu bełchatowskiego. Inne informacje na ten temat tu zawarte, to "czary mary, bai-u, bai-u".
  Autor:ola Data: 2017-10-04 00:22:55
 • Natura nie jest członkiem PiS bo jest sekretarzem starostwa, która to funkcja jest apolityczna, wiec nie może być członkiem żadnej partii i nie powinna działać jako radna w miescie. A ona nie tylko jest radna, ale pełni funkcje przewodniczacej, która jest strykto polityczna.
  Autor:Polityk Data: 2017-10-03 23:50:09
 • Senatorze a Ty dalej w swoich urojeniach a z Tobą członkowie twojej sekty. Dla was już jednak nie ma ratunku.
  Autor:majster Data: 2017-10-03 23:14:40
 • Wg mnie to zarząd okręgowy wspiera ta kpinę. Ryba psuje się od głowy. To Macierewicz rzopieprzy PiS w Bełchatowie i wróci nam poprzednia władza Plusowa. A zdrajcom pisu podziekują, bo ze zdrajcami nikt sie nie liczy, nawet tzw. swoi. I senator i minister zostaną z niczym.
  Autor:wizjoner Data: 2017-10-03 22:59:24
 • Jedynym ratunkiem dla Pis w Bełchatowie jest usnięcie natury z tej partii, w przeciwnym wypadku szystko zostanie w drobny mak roz....rzone.
  Autor:Prawda Data: 2017-10-03 22:16:56
 • Senatorze walcz o prawdę bo ta banda to jakaś kpina.
  Autor:Tadek Data: 2017-10-03 22:11:24
 • Mam na myśli ten "artykuł".
  Autor:Nick Data: 2017-10-03 22:04:04
 • Żałosna próba odkręcenia kota ogonem. Haha
  Autor:Nick Data: 2017-10-03 22:03:33
go to top