Pożyczka w jednoosobowej działalności gospodarczej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 24 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Pożyczka w jednoosobowej działalności gospodarczej
Data dodania: 2017-10-03 15:06:25
Pożyczka w jednoosobowej działalności gospodarczej
Źródło zdjęcia: webfinance
Od czego zacząć i czy się opłaca?

Jednoosobowa działalność gospodarcza daje możliwość uzyskiwania wysokich zysków. Nie wyklucza to faktu, iż osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą również bardzo często mają problemy finansowe. Jak każdy przedsiębiorca, osoby te nie tylko chcą się rozwijać, ale również dobrze zarabiać poprzez przemyślane inwestowanie. Pomocne mogą być wówczas pozabankowe instytucje, które szybko i sprawnie umożliwią zdobycie potrzebnych środków pieniężnych - komentuje Ewelina Nadworna, prezes zarządu BOSS pożyczka.

Firmowe pożyczki pozabankowe są idealnym rozwiązaniem dla dużych firm, jak i mniejszych działalności gospodarczych. Dodatkowe źródła finansowania można otrzymać nie tylko z instytucji bankowych, ale również z firm pozabankowych. Jak podjąć właściwą decyzje i wybrać najlepszą dla swojej jednoosobowej działalności gospodarczej pożyczkę pozabankową? Oto kilka praktycznych wskazówek.

Ile nam potrzeba?

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki na firmę należy dokładnie określić sumę, która będzie nam potrzebna na zrealizowanie wyznaczonych planów. Zależy to głównie od aktualnych potrzeb. Stosunkowo niewielka kwotą będzie pomocna w momencie, gdy zależy nam na szybkim podreperowaniu aktualnie zgromadzonego budżetu. Znacznie większa suma przyda się na zrealizowanie pracochłonnych inwestycji. Ściśle określona suma pożyczki ułatwi nie tylko znalezienie odpowiedniej oferty, ale również sprawniejsze jej zdobycie pieniędzy.
. Wybieraj te firmy, które nie będą wymagały przedłożenia stosu zaświadczeń i dokumentów. Unikaj pożyczek z różnego rodzaju zabezpieczeniami i poręczeniami.

Ile mam czasu na spłacenie pożyczki?

Warto mieć na uwadze, iż okres spłaty zaciągniętej pożyczki powiązany jest nie tylko z kwotą, którą chcemy dostać, ale również z możliwościami finansowymi prowadzonej przez nas jednoosobowej działalności gospodarczej. To od zdolności finansowej uzależniona jest ilość rat. Pamiętaj, że krótszy okres spłaty generuje niższe koszty. Nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na krótki okres spłaty. Tego rodzaju trudności dotyczą zazwyczaj firm nieosiągających tak wysokich miesięcznych dochodów oraz mniejszych działalności, w tym tych jednoosobowych. W takiej sytuacje lepiej jest się zdecydować na zaciągnięcie pożyczki ratalnej wziętej na znacznie dłuższy okres spłaty. Rozwiązanie to będzie bezpieczniejsze.

Gdzie uzyskać pożyczkę?

W celu uzyskania szybkiej pożyczki najlepiej jest się udać do pozabankowej firmy pożyczkowej. Nie warto jest zaciągać pożyczek w bankach ze względu na długo trwający proces oraz konieczność dostarczenia stosu dokumentów i zaświadczeń. Co więcej, banki dokładnie sprawdzają naszą zdolność kredytową i wiarygodność. Oferta instytucji pozabankowych jest znacznie bardziej korzystniejsza. Cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Sporym udogodnieniem jest możliwość zaciągnięcia pożyczki przez Internet bez potrzeby wychodzenia z siedziby firmy. Taką właśnie ofertę przygotowała BOSS pożyczka.

Koszty, opłaty i formalności.

Wybieraj pożyczkę stosunkowo najtańszą. W firmach pozabankowych pieniądze są dostępne bardzo szybko. Już tego samego dnia, po wypełnieniu wniosku, potrzebne środki znajda się na twoim rachunku bankowym. Co więcej, nikt nie będzie pytał o cel, na który zamierzasz przeznaczyć uzyskane pieniądze - komentuje ekspert BOSS pożyczka. Wybieraj świadomie!

Więcej informacji na temat pożyczek i biznesowego podejścia do pieniedzy można znaleźć na stronie: bosspozyczka.pl

BOSS pożyczka to łatwy sposób finansowania potrzeb małych i średnich przedsiębiorców, startup´ów i osób pracujących w oparciu o samozatrudnienie, nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

WERONIKA LECHAŃSKAMateriały Partnera
Tagi: boss pożyczka, działalność gospodarcza
go to top