Spotkanie sympatyków i działaczy Ruchu Społecznego Kukiz´15 - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Czwartek, 22 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Spotkanie sympatyków i działaczy Ruchu Społecznego Kukiz´15
Data dodania: 2017-10-02 10:08:53
Spotkanie sympatyków i działaczy Ruchu Społecznego Kukiz´15
Spotkanie sympatyków i działaczy Ruchu Społecznego Kukiz´15 Spotkanie sympatyków i działaczy Ruchu Społecznego Kukiz´15 Spotkanie sympatyków i działaczy Ruchu Społecznego Kukiz´15 Spotkanie sympatyków i działaczy Ruchu Społecznego Kukiz´15
Źródło zdjęcia: AW
W Sobotę 16 września 2017r. w Bobrowiec (piękne miejsce koło Tomaszowa Mazowieckiego), odbyło się kolejne z cyklicznych spotkań zapoczątkowanych w Sulmierzycach, ludzi ciepło patrzących na starania Ruchu Kukiz´15 ukierunkowane na rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Przy ognisku, miłej atmosferze, dyskutowano o zbieżnych (choć nie zawsze takich samych) poglądach na otaczającą nas rzeczywistość. Temat? Szeroko pojęta działalność zarówno w samorządach, jak i we współpracy z samorządami. Zresztą temat może nie tyle powstał, co rozwinął się w sposób dość spontaniczny (w dobrym tego słowa znaczeniu), co było chyba swego rodzaju wartością dodatkową naszej dyskusji.

Być może było to jedno z ostatnich w tym roku spotkań członków i sympatyków Ruchu Kukiz´15 w plenerze? Jeżeli tak, to naprawdę żal.
... i to co najmniej z kilku powodów: po pierwsze, bo spotkanie (jak zwykle) było bardzo sympatyczne; po drugie, bo była dość liczna grupa osób nie tylko z różnych stron województwa łódzkiego, ale i Polski; po trzecie, bo obecność dwóch posłów naszego Ruchu (Piotra Apela i Tomasza Jaskóły) spowodowała, że dyskusja była naprawdę ciekawa i merytoryczna; po czwarte w końcu, bo pogoda (jak na zamówienie) dopisała, wstrzymując krople deszczu aż do ostatniej chwili i... uwalniając je dopiero wtedy, kiedy mogły się już przydać do wygaszenia ogniska...

Na kolejne spotkanie już teraz serdecznie zapraszamy do Bełchatowa 17 października 2017r. o godz. 17:00, jednak już w sali regionalnego muzeum w Bełchatowie.

Marek Olszewski
Tagi: Piotr Apel, Tomasz Jaskóła, Stowarzyszenie Kukiz 15, Samorządy z Kukizem
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Ale BAI podaje świeże informacje. To że nie są dobre dla senatora pożal sie Boże to nie znaczy że ich nie ma, Panie Redaktorze.
    Autor:neewsy Data: 2017-10-03 11:53:18
  • Zostawcie tego Kukiza nie ciągajcie Go tak. To dobry chłopina a i zdrowie już nie takie.
    Autor:rrrr Data: 2017-10-03 05:36:06
go to top