Bezpłatne leczenie w PAKS w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa

 
Sobota, 22 września 2018
Wybierz miasto na mapie
Bezpłatne leczenie w PAKS w Bełchatowie
Data dodania: 2017-09-19 08:26:39
Bezpłatne leczenie w PAKS w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: Facebook/Slajd-foto
Pacjenci z Bełchatowa i okolic przez kolejne 4 lata będą mogli korzystać w ramach NFZ z usług Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca w Bełchatowie.

PAKS podpisał kontrakt na kolejne 4 lata z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jest to bardzo dobra wiadomość dla pacjentów, ponieważ jest to jedyna placówka w Bełchatowie, która specjalizuje się w kardiologii inwazyjnej.
.

Polsko-Amerykańska Klinika Serca w Bełchatowie umożliwia dostęp do nowoczesnych usług medycznych, przyczyniając się do poprawy skuteczności terapii schorzeń kardiologicznych. Zabiegi ratujące ludzkie życie są wykonywane w klinice przez całą dobę (dyżury 24-godzinne).

Oddział wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt mający zastosowanie w procesie diagnostycznym i leczniczym. Klinika zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel lekarski i pielęgniarski.

XII Oddział Kardiologiczny PAKS w Bełchatowie powstał w 2011 roku. 

ES
Tagi: PAKS, Bełchatów, umowa, NFZ, leczenie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top