Bezpłatne leczenie w PAKS w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 25 lutego 2018
Wybierz miasto na mapie
Bezpłatne leczenie w PAKS w Bełchatowie
Data dodania: 2017-09-19 08:26:39
Bezpłatne leczenie w PAKS w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: Facebook/Slajd-foto
Pacjenci z Bełchatowa i okolic przez kolejne 4 lata będą mogli korzystać w ramach NFZ z usług Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca w Bełchatowie.

PAKS podpisał kontrakt na kolejne 4 lata z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jest to bardzo dobra wiadomość dla pacjentów, ponieważ jest to jedyna placówka w Bełchatowie, która specjalizuje się w kardiologii inwazyjnej.
.

Polsko-Amerykańska Klinika Serca w Bełchatowie umożliwia dostęp do nowoczesnych usług medycznych, przyczyniając się do poprawy skuteczności terapii schorzeń kardiologicznych. Zabiegi ratujące ludzkie życie są wykonywane w klinice przez całą dobę (dyżury 24-godzinne).

Oddział wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt mający zastosowanie w procesie diagnostycznym i leczniczym. Klinika zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel lekarski i pielęgniarski.

XII Oddział Kardiologiczny PAKS w Bełchatowie powstał w 2011 roku. 

ES
Tagi: PAKS, Bełchatów, umowa, NFZ, leczenie
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Meble Bełchatów Rolety Bełchatów restauracja pizzeria Bełchatów Jazda konna łódzkie dźwigi
go to top