Uwaga kierowcy, blokada drogi! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 21 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Uwaga kierowcy, blokada drogi!
Data dodania: 2017-09-14 11:01:31
Uwaga kierowcy, blokada drogi!
Uwaga kierowcy, blokada drogi! Uwaga kierowcy, blokada drogi! Uwaga kierowcy, blokada drogi! Uwaga kierowcy, blokada drogi!
Źródło zdjęcia: KA
Dziś od godzin porannych, zablokowana jest droga pomiędzy Zawadowem a Bukową.

Kierowcy jadący od strony Wólki Łękawskiej lub Łękawy w stronę Bukowej, niespodziewanie napotkają na swojej drodze blokadę i będą musieli zawrócić.

Jeśli ktoś chciałby ominąć utrudnienia drogowe na odcinku trasy 484 i zna objazd przez Bukową, Zawadów i Łękawę, to dziś radzimy wybrać inną drogę.
.

O ile droga w Zawadowie jest oznakowana ale i tak trzeba będzie wracać spowrotem, to droga w Bukowej jest oznakowana niedostatecznie.

W Bukowej przy skrzyżowaniu drogi Bełchatów - Bogdanów z drogą Bukowa - Zadów, Łękawa napotkamy na oznakowaną blokadę, jednak jadąc do Bukowej od strony Parzniewic, przy skręcie w lewo, nie napotkamy na oznakowanie mówiące o blokadzie drogi, tylko na prawym pasie ustawione jest kilka pachołków.

Wielu kierowców ma z tym problem w tym miejscu.

Odradzamy też skrótów przez drogi polne, nie asfaltowe, ponieważ pogoda sprawia, że sa one dodatkowo trudniej przejezdne i można zostać w polu lub w lesie na kilka godzin wbrew własnej woli, szukając pomocy.

Gorąco polecamy by nie opuszczać dróg asfaltowych.

KA
Tagi: Blokada drogi, Bukowa, Zawadów, trasa 484, objazd
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top