Radni miejscy blokują budowę ronda w Bełchatowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 21 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Radni miejscy blokują budowę ronda w Bełchatowie
Data dodania: 2017-09-05 12:37:29
Radni miejscy blokują budowę ronda w Bełchatowie
Radni miejscy blokują budowę ronda w Bełchatowie Radni miejscy blokują budowę ronda w Bełchatowie Radni miejscy blokują budowę ronda w Bełchatowie
Źródło zdjęcia: Powiat Bełchatów
Na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja ma powstać rondo. Radni powiatowi wyrazili zgodę na współfinansowanie przebudowy skrzyżowania tych ulic. Radni miejscy nie zgodzili się na przeznaczenie dodatkowych pieniędzy na ten cel.

Przebudowa ma zostać sfinansowana przez Miasto Bełchatów oraz Powiat Bełchatowski.
. Inwestycję finansowo miał wesprzeć ponadto jeden z funkcjonujących w tamtej okolicy marketów budowlanych. Okazało się jednak, że inwestycja będzie droższa niż zakładano. Na ostatniej sesji Rady Miasta Radni miejscy stosunkiem głosów 8 do 11 nie zgodzili się na przesunięcie w budżecie dodatkowych pieniędzy na ten cel.

Przebudowa tego skrzyżowania usprawni komunikację w tej części miasta. Na czas trwania przebudowy skrzyżowanie zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu samochodowego, pojawią się objazdy.

Plan czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja został już zaakceptowany przez starostę.

Czy budowa ronda dojdzie do skutku? O tym prawdopodobnie zadecydują radni miejscy na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, która planowana jest na najbliższy czwartek.
ES
Tagi: przebudowa, rondo, Bełchatów, radni
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top